Tussenwoning te koop: Beukenlaan 20, Sint Odiliënberg
KopenRoerdalenTussenwoningenBeukenlaan 20

Beukenlaan 20

Sint Odiliënberg, Roerdalen

€ 329.500
Buurt Sint Odiliënberg, Sint OdiliënbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Sint Odiliënberg

Deze tussenwoning uit 1990 staat in een rustige straat in Sint Odiliënberg, een dorp in de gemeente Roerdalen. Met 125 m² woonoppervlak en een perceel van 222 m² is het een fijn huis voor wie ruimte zoekt. De woning heeft energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €329.500 is marktconform voor een woning van dit type en bouwjaar in deze regio. Vergelijk ook andere tussenwoningen in Roerdalen.

Sint Odiliënberg: een dorp met voorzieningen

Sint Odiliënberg is een dorp met zo'n 2800 inwoners, waar het aandeel 65-plussers relatief groot is. De buurt heeft een dorps karakter, met een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Sint Odiliënberg biedt een rustige woonomgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt, om de hoek. Ook basisschool 't Kempke is vlakbij, op tien minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs moeten kinderen iets verder, naar Roermond. De gemeente Roerdalen biedt een compleet voorzieningenniveau voor een dorpse omgeving.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder M3 Makelaars & Taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 329.500
Prijs per m²€ 2.636
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte222m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtSint Odiliënberg
WijkSint Odiliënberg
GemeenteRoerdalen

Locatie

Beukenlaan 20, Sint Odiliënberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Odiliënberg

Inwoners2.805
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Molenweg 30
525m
Albert Heijn
Markt 26
2094m
PLUS
Raadhuisstraat 5
2666m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool 't Kempke
Basisonderwijs · 167 leerlingen
793m
Basisschool De Draaiende Wieken
Basisonderwijs · 243 leerlingen
2419m
BredeSchool de Achtbaan
Basisonderwijs · 299 leerlingen
2709m

Veelgestelde vragen

Over Beukenlaan 20, Sint Odiliënberg

Welk energielabel heeft Beukenlaan 20?

De woning aan Beukenlaan 20 in Sint Odiliënberg heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €329.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €329.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 1990 met 125 m² woonoppervlak en energielabel B in Sint Odiliënberg. De woning heeft een perceel van 222 m² en ligt in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in Sint Odiliënberg, een dorp in Roerdalen. De PLUS-supermarkt is op 525 meter afstand, dus om de hoek. Basisschool 't Kempke is op 793 meter, tien minuten lopen. Het treinstation is op 6,7 km afstand, dus niet direct in de buurt.

Hoe is de buurt samengesteld?

Sint Odiliënberg telt ongeveer 2805 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er zijn 450 eenpersoonshuishoudens, 365 huishoudens met kinderen en 500 zonder kinderen. De leeftijdsgroep 45-65 jaar is het grootst, gevolgd door 65-plussers. Het is een rustige, dorpse omgeving.