Woning te koop: Biesdeel 4-33, Vlierden

Biesdeel 4-33

Verspreide woningen bij Vlierden, Deurne

€ 109.000
Buurt Verspreide woningen bij Vlierden, VlierdenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 340m²
340m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze woning aan de Biesdeel 4-33 in Vlierden is een vrijstaand huis met 340 m² woonoppervlak, gebouwd in 1972. Het ligt in een landelijke omgeving, ver weg van de drukte. Voor 109.000 euro is dit een scherpe prijs, zeker vergeleken met andere woningen in Deurne.

De buurt: Verspreide woningen bij Vlierden

De buurt Verspreide woningen bij Vlierden is een kleine, rustige gemeenschap met 320 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de meeste huizen zijn koopwoningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij SPAR express, op twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is Lidl om de hoek, en PLUS en Albert Heijn zijn tien minuten lopen. Kinderen gaan naar de Rooms Katholieke Basisschool De Wegwijzer, die op loopafstand ligt. Voor voortgezet onderwijs is Willibrord Gymnasium een optie, op een paar kilometer afstand. De gemeente Deurne biedt verder alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Vakantie Makelaar B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 109.000
Prijs per m²€ 321
Woonoppervlakte340m²
Perceeloppervlakte94818m²
Bouwjaar1972
BuurtVerspreide woningen bij Vlierden
WijkVlierden
GemeenteDeurne

Locatie

Biesdeel 4-33, Vlierden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide woningen bij Vlierden

Inwoners320
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

14 binnen 5 km

SPAR express
Helmondsingel 37
1906m
Lidl
Vlierdenseweg 4
2213m
PLUS
St. Jozefstraat 36
2367m

Scholen

27 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 118 leerlingen
1056m
Kindcentrum d'n Bogerd
Basisonderwijs · 311 leerlingen
2250m
Willibrord Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 367 leerlingen
2276m

Veelgestelde vragen

Over Biesdeel 4-33, Vlierden

Is 109.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 340 m² in een landelijke omgeving is 109.000 euro aan de lage kant. De prijs is marktconform voor deze buurt, waar de meeste woningen koopwoningen zijn. Het bouwjaar 1972 betekent dat je rekening moet houden met onderhoud, maar de oppervlakte biedt veel mogelijkheden.

Hoe is het openbaar vervoer in Vlierden?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,86 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Rooms Katholieke Basisschool De Wegwijzer op 1 km. Ook Kindcentrum d'n Bogerd en Basisschool Tijl Uilenspiegel zijn binnen 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs zijn Willibrord Gymnasium en Sprongcollege beschikbaar.