Woning te huur: Binderskampweg 29U-55, Nijmegen
HurenNijmegenLindenholtWestkanaaldijkBinderskampweg 29U-55

Binderskampweg 29U-55

Westkanaaldijk, Nijmegen

€ 1.750 p.m.
Buurt Westkanaaldijk, NijmegenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 298m²
298m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Ruime bedrijfsruimte in rustig Nijmeegs buitengebied

Deze bedrijfsruimte aan de Binderskampweg 29U-55 ligt in een rustige, groene omgeving aan de rand van Nijmegen. Met 298 m² oppervlakte is er volop ruimte voor opslag, werkplaats of kantoor. Het pand uit 2009 is modern en goed onderhouden. De huurprijs van €1.750 per maand is marktconform voor een object van deze omvang in de regio. Bekijk ook andere huurwoningen in Nijmegen voor meer opties.

Buurt Westkanaaldijk

De buurt Westkanaaldijk is een dunbevolkt gebied met slechts 5 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 412, wat het een rustige, landelijke uitstraling geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt kenmerkt zich door veel groen en weinig voorzieningen. De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen. Meer over de buurt Westkanaaldijk lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Doordeweeks is het hier rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op ruim een kilometer afstand, of bij de Lidl op 1,5 km. In de buurt zijn diverse scholen, zoals basisschool De Ruyter op 1,3 km en Mondial College Meeuwse Acker op 1 km. Het park of plantsoen ligt op 900 meter. De gemeente Nijmegen biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Level2 Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750 p.m.
Prijs per m²€ 6 p.m.
Woonoppervlakte298m²
Perceeloppervlakte8685m²
Bouwjaar2009
BuurtWestkanaaldijk
WijkLindenholt
GemeenteNijmegen

Locatie

Binderskampweg 29U-55, Nijmegen

Buurt statistieken

Gegevens uit Westkanaaldijk

Inwoners5
Mannen100%
Vrouwen100%

Woningmarkt

Gegevens uit Westkanaaldijk

Woningvoorraad5

Supermarkten

41 binnen 5 km

Coop
Laan 1945 22
1337m
Lidl
Horstacker 1599
1452m
SPAR
St. Agnetenweg 63
1739m

Scholen

58 binnen 5 km

Aventurijn / Park Neerbosch
Speciaal onderwijs · 461 leerlingen
385m
Mondial College Meeuwse Acker
Voortgezet onderwijs · 572 leerlingen
1000m
Basisschool De Ruyter
Basisonderwijs · 170 leerlingen
1319m

Veelgestelde vragen

Over Binderskampweg 29U-55, Nijmegen

Is €1.750 per maand een realistische huurprijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, de huurprijs van €1.750 per maand is marktconform. In de buurt Westkanaaldijk is dit de enige beschikbare huurwoning, met een gemiddelde prijs per m² van €5,87. Voor 298 m² is dat een gangbaar tarief voor een moderne bedrijfsruimte uit 2009.

Wat voor type woning is dit precies?

Het gaat om een bedrijfsruimte, geen woonhuis. Het pand heeft een oppervlakte van 298 m² en is gebouwd in 2009. Het is geschikt voor opslag, werkplaats of kantoor. Het is geen kamer en geen corporatiewoning.

Hoe rustig is het in de buurt Westkanaaldijk?

De buurt is zeer rustig. Er wonen slechts 5 mensen en de omgevingsadressendichtheid is laag (412 adressen per km²). Het is een landelijk gebied met veel groen. Er zijn geen voorzieningen op loopafstand, maar het park ligt op 900 meter.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 1,3 km afstand. Ook Lidl (1,5 km) en SPAR (1,7 km) zijn binnen 2 km bereikbaar. Voor een ruime keuze aan winkels kun je naar Nijmegen-centrum, op ongeveer 5 km.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,8 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of 45 minuten lopen. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving vermeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen binnen 2 km. De dichtstbijzijnde is Aventurijn / Park Neerbosch (voortgezet speciaal onderwijs) op 385 meter. Basisschool De Ruyter ligt op 1,3 km en Mondial College Meeuwse Acker op 1 km.

Level2 Makelaars B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk