Twee-onder-één-kap te koop: Boereweide 59, Oosterwolde (Fr)

Boereweide 59

Oosterwolde-Prandinga, Ooststellingwerf

€ 345.000
Buurt Oosterwolde-Prandinga, Oosterwolde (Fr)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Oosterwolde

Deze woning aan de Boereweide 59 ademt de rust van een groene, ruime opzet. Met 128 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 221 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De prijs van €345.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Ooststellingwerf van dit formaat.

De buurt Oosterwolde-Prandinga

De woning ligt in de buurt Oosterwolde-Prandinga, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 720 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 14 incidenten per jaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 689 meter, om de hoek. Ook de Lidl en Poiesz zijn op loopafstand, twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals de Twirrewyn op 3,7 kilometer en Openbare Basisschool "de Stelling" op 4,5 kilometer. Het is een fijne plek om te wonen, met een park of plantsoen op 400 meter voor een wandeling. De gemeente Ooststellingwerf biedt een mooie balans tussen rust en voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij De Smelthe Oosterwolde op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 2.695
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte221m²
Bouwjaar1977
EnergielabelB
BuurtOosterwolde-Prandinga
WijkOosterwolde
GemeenteOoststellingwerf

Locatie

Boereweide 59, Oosterwolde (Fr)

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterwolde-Prandinga

Inwoners720
Mannen46%
Vrouwen53%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Stipeplein 14
689m
Lidl
Trambaan 9
809m
Poiesz
Oostenburg 1
871m

Scholen

3 binnen 5 km

de Twirrewyn
Basisonderwijs · 182 leerlingen
3666m
Openbare Basisschool "de Stelling"
Basisonderwijs · 75 leerlingen
4519m
Openbare Basisschool de Trede
Basisonderwijs · 54 leerlingen
4928m

Veelgestelde vragen

Over Boereweide 59, Oosterwolde (Fr)

Welk energielabel heeft Boereweide 59?

De woning aan Boereweide 59 in Oosterwolde (Fr) heeft energielabel B.

Is €345.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €345.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 128 m² in Oosterwolde. Het energielabel B en het ruime perceel van 221 m² maken het een aantrekkelijke optie. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Oosterwolde-Prandinga om in te wonen?

Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er is weinig criminaliteit. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en er is een park in de buurt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 24,4 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus je bent voor het openbaar vervoer vooral aangewezen op de auto of bus.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 5 kilometer zijn er 4 supermarkten. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn op 689 meter, Lidl op 809 meter en Poiesz op 871 meter. Allemaal goed beloopbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 kilometer. De dichtstbijzijnde is de Twirrewyn op 3,7 kilometer, gevolgd door Openbare Basisschool "de Stelling" op 4,5 kilometer. Voor voortgezet onderwijs is de afstand 0,6 kilometer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een duurzame toekomst.

Makelaardij De Smelthe Oosterwolde
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.