Woning te koop: Bongerd 48, Renesse

Bongerd 48

Hoogenboomlaan, Schouwen-Duiveland

€ 479.000
Buurt Hoogenboomlaan, RenesseBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een opvallende woning in Renesse

Deze woning aan de Bongerd 48 in Renesse is een bijzondere verschijning in de buurt. Met een woonoppervlak van 57 m² en een bouwjaar van 1970 heeft het een eigen karakter. De vraagprijs van €479.000 ligt aan de hoge kant, zeker in vergelijking met andere woningen in Schouwen-Duiveland.

Buurt Hoogenboomlaan

De woning ligt in de buurt Hoogenboomlaan, een rustige wijk met 50 inwoners. De buurt kent een mix van huishoudens: zowel gezinnen als stellen zonder kinderen wonen er. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers. De omgeving is niet stedelijk, met een lage dichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op twee straten verder (ongeveer 1,5 km). Ook Aldi en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool Stapelhof, op loopafstand (1,9 km). De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een rustige, landelijke omgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder In Zeeland Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 479.000
Prijs per m²€ 8.404
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte324m²
Bouwjaar1970
EnergielabelD
BuurtHoogenboomlaan
WijkRenesse
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Bongerd 48, Renesse

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogenboomlaan

Inwoners50
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoogenboomlaan

Woningvoorraad20
Gem. WOZ-waarde€ 496.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Wilhelminaweg 1
1522m
Aldi
Noordstraat 16
2962m
Albert Heijn
Burghseweg 73
3848m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool Stapelhof
Basisonderwijs · 75 leerlingen
1815m
Openbare Basisschool De Kirreweie
Basisonderwijs · 92 leerlingen
3679m
Basisschool Onder De Wieken
Basisonderwijs · 107 leerlingen
3679m

Veelgestelde vragen

Over Bongerd 48, Renesse

Welk energielabel heeft Bongerd 48?

De woning aan Bongerd 48 in Renesse heeft energielabel D.

Is de prijs van €479.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €479.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€304.111) en ook boven de mediaan (€299.000). De woning is met 57 m² relatief klein, terwijl het gemiddelde in de buurt 125 m² is. De prijs per m² is met €8.404 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €4.320. Het is dus een dure woning voor de buurt.

Hoe is de buurt Hoogenboomlaan om in te wonen?

De buurt is rustig en niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 230. Er wonen 50 mensen, verdeeld over 20 woningen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (100%) en 65% is koop. De bevolking is gemengd, met zowel jonge als oudere bewoners. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de supermarkt is dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is, maar niet zuinig. In de buurt heeft 66,7% van de woningen een label D of lager, en 33,3% label C. Je kunt dus verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn basisscholen op enkele kilometers afstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool Stapelhof op 1,9 km. Ook Openbare Basisschool De Kirreweie en Basisschool Onder De Wieken liggen op ongeveer 3,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad verderop, op 15,4 km.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 33,7 km afstand, dus dat is niet goed bereikbaar.

Wat is er te doen in de omgeving?

Op 0,3 km afstand is een restaurant, dus je kunt makkelijk uit eten. Het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 2,2 km. De bibliotheek is op 5,2 km.

In Zeeland Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
In Zeeland Makelaardij