Woning te koop: Bosrandweg 487, De Koog

Bosrandweg 487

Verspreide huizen De Koog en het Duingebied, Texel

€ 1.345.000
Buurt Verspreide huizen De Koog en het Duingebied, De KoogBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 200m²
200m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit vrijstaande huis in De Koog ademt rust en ruimte. Met 200 m² woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabele woning, gebouwd in 2011. De vraagprijs van €1.345.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Texel.

Buurt Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

De buurt is dunbevolkt en rustig, met veel natuur om de hoek. Het CBS telt 485 inwoners, vooral 45-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Verspreide huizen De Koog en het Duingebied is een plek waar je de stilte van het eiland ervaart.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je twee straten verder bij Jumbo of Lidl terecht, beide op ongeveer 1,5 km. De dichtstbijzijnde basisschool, Lubertischool, ligt op 1,4 km. De gemeente Texel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,2 km en een treinstation op 16,9 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VLIEG Bedrijfsmakelaars OG.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.345.000
Prijs per m²€ 6.725
Woonoppervlakte200m²
Bouwjaar2011
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen De Koog en het Duingebied
WijkHet Oude Land en duingebied
GemeenteTexel

Locatie

Bosrandweg 487, De Koog

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

Inwoners485
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Nikadel 73
1470m
Lidl
Nikadel 19
1581m
SPAR
Grensweg 106
2545m

Scholen

7 binnen 5 km

Lubertischool
Basisonderwijs · 56 leerlingen
1402m
School voor Speciaal Basisonderwijs Kompas
Speciaal onderwijs · 19 leerlingen
4152m
Vrije School Stella Maris
Basisonderwijs · 64 leerlingen
4415m

Veelgestelde vragen

Over Bosrandweg 487, De Koog

Welk energielabel heeft Bosrandweg 487?

De woning aan Bosrandweg 487 in De Koog heeft energielabel B.

Is €1.345.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.345.000 is aan de hoge kant voor een woning van 200 m² in De Koog. Het energielabel B en het bouwjaar 2011 zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door de unieke ligging in het duingebied.

Hoe is de bereikbaarheid van De Koog?

De Koog ligt op Texel, bereikbaar via de veerboot van Den Helder. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,9 km afstand. Met de auto ben je snel op de veerhaven. Binnen het dorp zijn de meeste voorzieningen op loop- of fietsafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaand huis met 200 m² woonoppervlak, gebouwd in 2011. Het energielabel B duidt op een redelijk zuinige woning. De exacte indeling (aantal kamers) is niet vermeld, maar gezien de oppervlakte is er voldoende ruimte.