Woning te koop: Bosruiterweg 25, Zeewolde
KopenZeewoldeWijk 00ZuidlobBosruiterweg 25

Bosruiterweg 25

Zuidlob, Zeewolde

€ 137.500
Buurt Zuidlob, ZeewoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Zuidlob

Dit vrijstaande huis uit 2002 in de Zuidlob van Zeewolde ademt rust. Met 121 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €137.500 is scherp voor een woningen in Zeewolde van dit formaat.

De buurt Zuidlob

De buurt Zuidlob is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit één persoon, en de buurt kent een mix van leeftijden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 2,7 km afstand, of bij Dekamarkt op 3,3 km. Basisscholen zoals Het Mozaiek en Katholieke Basisschool de Toermalijn liggen op 2,7 km. De gemeente Zeewolde biedt verder voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Doornbos Haanen & Ferneij Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 137.500
Prijs per m²€ 1.136
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte543m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtZuidlob
WijkWijk 00
GemeenteZeewolde

Locatie

Bosruiterweg 25, Zeewolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidlob

Inwoners1.275
Mannen57%
Vrouwen43%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Aquamarijn 21
2701m
Dekamarkt
Molenplein 1
3288m
Lidl
Gouwzee 27
4338m

Scholen

10 binnen 5 km

Het Mozaiek
Basisonderwijs · 131 leerlingen
2701m
Katholieke Basisschool de Toermalijn
Basisonderwijs · 367 leerlingen
2701m
Openbare Basisschool Panta Rhei
Basisonderwijs · 332 leerlingen
3108m

Veelgestelde vragen

Over Bosruiterweg 25, Zeewolde

Welk energielabel heeft Bosruiterweg 25?

De woning aan Bosruiterweg 25 in Zeewolde heeft energielabel A.

Is €137.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €137.500 voor een vrijstaande woning van 121 m² met energielabel A uit 2002 is aan de lage kant. Vergelijkbare woningen in Zeewolde zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, maar of het marktconform is hangt af van de staat en de exacte ligging.

Hoe is het energielabel A van invloed op de maandlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten en energierekening zullen laag zijn in vergelijking met woningen met een slechter label. Dit is gunstig voor de maandelijkse lasten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2002 met een woonoppervlak van 121 m². Het bouwjaar en energielabel A duiden op moderne isolatie en installaties. De woning is geschikt voor een klein gezin of stel.