Woning te koop: Bosweg 2(ELAND-ACTIVE), Gasselte
KopenAa en HunzeGasselteVerspreide huizen GasselteBosweg 2(ELAND-ACTIVE)

Bosweg 2(ELAND-ACTIVE)

Verspreide huizen Gasselte, Aa en Hunze

€ 472.000
Buurt Verspreide huizen Gasselte, GasselteBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 5200m²
5200m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Bosweg

Dit vrijstaande huis uit 2021 ligt aan de Bosweg in Gasselte, midden in de natuur. Met 5200 m² grond en energielabel A+++ is het een moderne, duurzame woning voor wie van stilte en groen houdt. De vraagprijs van €472.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Aa en Hunze.

De buurt: Verspreide huizen Gasselte

De buurt Verspreide huizen Gasselte is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit één of twee personen, en de gemiddelde leeftijd ligt relatief hoog. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een kleine, hechte gemeenschap. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Gasselte.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Jumbo, beide op ongeveer tien minuten lopen. Basisschool De Dobbe is om de hoek, en ook Kindcentrum De Marke en OBS Ekkelhof zijn op loopafstand. Het dorp Gasselte zelf biedt een restaurant op een paar minuten lopen. De gemeente Aa en Hunze staat bekend om haar natuur en rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Serava Makelaardij, Certified by Dormio op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 472.000
Prijs per m²€ 91
Woonoppervlakte5200m²
Perceeloppervlakte53170m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Gasselte
WijkGasselte
GemeenteAa en Hunze

Locatie

Bosweg 2(ELAND-ACTIVE), Gasselte

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Gasselte

Inwoners195
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Lidl
De Trog 42
2884m
Jumbo
Stationsstraat 37
2993m
Boni
Grote Brink 11a
5841m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Dobbe
Basisonderwijs · 139 leerlingen
1315m
Kindcentrum De Marke
Basisonderwijs · 38 leerlingen
2941m
OBS Ekkelhof
Basisonderwijs · 53 leerlingen
3117m

Veelgestelde vragen

Over Bosweg 2(ELAND-ACTIVE), Gasselte

Welk energielabel heeft Bosweg 2(ELAND-ACTIVE)?

De woning aan Bosweg 2(ELAND-ACTIVE) in Gasselte heeft energielabel A+++.

Is €472.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €472.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met 5200 m² grond en energielabel A+++ in deze regio. De woning is pas gebouwd in 2021, dus je hebt een moderne, goed geïsoleerde woning. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. De woning is gebouwd in 2021, dus voldoet aan de nieuwste isolatie- en installatienormen.

Wat voor leven is er in de buurt Verspreide huizen Gasselte?