Woning te koop: Branding 13, Zoutelande
Onder bod
KopenVeereZoutelandeKustlichtBranding 13

Branding 13

Kustlicht, Veere

€ 559.000
Buurt Kustlicht, ZoutelandeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor starters
100% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Branding in Zoutelande ademt de sfeer van de kust. Met 72 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1975 is het een compacte woning in een rustige omgeving. De vraagprijs van €559.000 is aan de hoge kant, maar past bij de populariteit van de regio. Bekijk ook andere woningen in Veere voor een vergelijking.

Buurt Kustlicht

De buurt Kustlicht is een kleine, rustige wijk in Zoutelande. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een buurt zien met vooral eenpersoonshuishoudens. De buurt Kustlicht is dunbevolkt en biedt veel rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op vijf minuten lopen. Ook SPAR is om de hoek. Basisschool 'T Paalhoofd ligt twee straten verder. De gemeente Veere biedt een fijne woonomgeving met zee en duinen dichtbij.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Roose Makelaardij o.g.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 559.000
Prijs per m²€ 7.764
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte985m²
Bouwjaar1975
BuurtKustlicht
WijkZoutelande
GemeenteVeere

Locatie

Branding 13, Zoutelande

Buurt statistieken

Gegevens uit Kustlicht

Inwoners5
Vrouwen100%
Bevolkingsdichtheid11/km²

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Westkapelseweg 10
516m
SPAR
Langstraat 30
996m
SPAR
Koestraat 14
3559m

Scholen

6 binnen 5 km

'T Paalhoofd
Basisonderwijs · 105 leerlingen
387m
Boazschool
Basisonderwijs · 183 leerlingen
2723m
CBS de Lichtstraal
Basisonderwijs · 76 leerlingen
3429m

Veelgestelde vragen

Over Branding 13, Zoutelande

Is €559.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €559.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 72 m² uit 1975 in Zoutelande. De exacte marktwaarde hangt af van de staat van de woning en de ligging.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is 'T Paalhoofd op 387 meter, gevolgd door Boazschool op 2,7 km. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 10,4 km.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Kustlicht heeft een omgevingsadressendichtheid van 279 adressen per km², wat valt in de categorie 'niet stedelijk' (mate van stedelijkheid 5). Het is een rustige, dunbevolkte omgeving.

Zijn er winkels en voorzieningen dichtbij?

Ja, er zijn supermarkten op loopafstand: Jumbo op 516 meter en SPAR op 996 meter. Ook een restaurant bevindt zich op 100 meter. Voor een bibliotheek of ziekenhuis moet je verder reizen.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

In de buurt zijn 5 misdrijven geregistreerd, maar zonder specificatie van type. Het aantal is laag, wat wijst op een veilige omgeving.

Roose Makelaardij o.g.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Roose Makelaardij o.g.
roosemakelaardij.nl
Bekijk
Roose Makelaardij o.g.
funda.nl
Bekijk