Woning te koop: Brouwerijstraat 8, Noordgouwe
KopenSchouwen-DuivelandNoordgouweBrouwerijstraat 8

Brouwerijstraat 8

Noordgouwe, Schouwen-Duiveland

€ 593.500
Buurt Noordgouwe, NoordgouweBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in rustig Noordgouwe

Deze hoekwoning in aanbouw belooft een frisse start in een dorpse omgeving. Met 102 m² woonoppervlak en een moderne indeling is het een comfortabele plek voor wie van rust houdt. De woning wordt opgeleverd in 2025 en is nu al te koop voor € 593.500. Vergeleken met andere woningen in Schouwen-Duiveland is de prijs aan de hoge kant, maar nieuwbouw heeft zijn meerwaarde.

Noordgouwe: een dorp met karakter

Noordgouwe is een klein dorp op Schouwen-Duiveland, met ongeveer 350 inwoners. Het is er rustig en groen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Meer over de omgeving lees je op de pagina over Noordgouwe.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, SPAR, ligt op bijna 4 km afstand. Ook basisscholen zoals Kindcentrum De Morgenster en OBS De Klimop zijn op ongeveer 3 km afstand te vinden. Een restaurant zit gelukkig om de hoek, op 400 meter. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder veel natuur en recreatie.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via Ons Wooneiland op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 593.500
Prijs per m²€ 5.819
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte4757m²
Bouwjaar2025
BuurtNoordgouwe
WijkNoordgouwe
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Brouwerijstraat 8, Noordgouwe

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordgouwe

Inwoners350
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Markt 16-18
3848m
SPAR express
Nieuwe Koolweg 4
4756m
Albert Heijn
Lange Nobelstraat 28
4892m

Scholen

5 binnen 5 km

Kindcentrum De Morgenster
Basisonderwijs · 72 leerlingen
2964m
Openbare Basisschool De Klimop
Basisonderwijs · 65 leerlingen
3011m
Openbare Basisschool De Schoener
Basisonderwijs · 44 leerlingen
3916m

Veelgestelde vragen

Over Brouwerijstraat 8, Noordgouwe

Is € 593.500 een realistische prijs voor deze nieuwbouwwoning?

De vraagprijs van € 593.500 is aan de hoge kant voor een woning van 102 m² in Noordgouwe. Nieuwbouw heeft echter een premie, en de woning wordt pas in 2025 opgeleverd. Vergelijkbare bestaande woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar nieuwbouw biedt moderne afwerking en lage energiekosten.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 27 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. De exacte reistijd hangt af van de bestemming.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, zoals Kindcentrum De Morgenster (3 km) en OBS De Klimop (3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee of een andere plaats, op ongeveer 7 km afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Noordgouwe?