Woning te koop: Burgemeester Dalenbergstraat 50-413, West-Graftdijk
KopenAlkmaarGraft-De RijpWest-GraftdijkBurgemeester Dalenbergstraat 50-413

Burgemeester Dalenbergstraat 50-413

West-Graftdijk, Alkmaar

€ 170.000
Buurt West-Graftdijk, West-GraftdijkBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in West-Graftdijk

Dit appartement in West-Graftdijk voelt als een eigen plek in het groen. Het is een woning uit 2018, dus modern en goed onderhouden. Met 75 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar praktisch. De vraagprijs van €170.000 is scherp voor een woning in deze staat, zeker vergeleken met andere woningen in Alkmaar.

De buurt West-Graftdijk

West-Graftdijk is een dorp met ongeveer 760 inwoners, waar het rustig wonen is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een plek waar veel 45-plussers wonen, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen. Bekijk de buurt West-Graftdijk voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, Vomar of Lidl, al liggen die op ruim vijf kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Openbare Basisschool Vinckhuysen, zit op loopafstand, twee straten verder. Ook kinderdagverblijven zijn om de hoek. Voor het voortgezet onderwijs moet je wel een stukje reizen, naar Alkmaar. De gemeente Alkmaar biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via WESTFRIES GOED Makelaars & Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 170.000
Prijs per m²€ 2.267
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte3440m²
Bouwjaar2018
EnergielabelC
BuurtWest-Graftdijk
WijkGraft-De Rijp
GemeenteAlkmaar

Locatie

Burgemeester Dalenbergstraat 50-413, West-Graftdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit West-Graftdijk

Inwoners760
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuisweg 3
5422m
Vomar
Kemphaanstraat 2
5816m
Lidl
Cor Bruijnweg 66-76
5894m

Scholen

7 binnen 5 km

Openbare Basisschool Vinckhuysen
Basisonderwijs · 54 leerlingen
283m
De Balein
Basisonderwijs · 192 leerlingen
2671m
Basisschool De Tweemaster (openbaar)
Basisonderwijs · 142 leerlingen
2728m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Dalenbergstraat 50-413, West-Graftdijk

Welk energielabel heeft Burgemeester Dalenbergstraat 50-413?

De woning aan Burgemeester Dalenbergstraat 50-413 in West-Graftdijk heeft energielabel C.

Is €170.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een appartement van 75 m² met energielabel C in West-Graftdijk. Het bouwjaar 2018 betekent dat de woning modern is en weinig onderhoud vergt. Vergelijkbare woningen in de regio Alkmaar liggen vaak iets hoger, maar hier krijg je een relatief nieuw huis voor een scherpe prijs.

Hoe is het openbaar vervoer in West-Graftdijk?

Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de afstand tot voorzieningen als supermarkten en scholen is groter dan in stedelijke gebieden. Een auto is hier waarschijnlijk handig.

Wat voor soort buurt is West-Graftdijk?

West-Graftdijk is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (89%). De bevolking bestaat vooral uit 45-plussers en gezinnen. Het is een veilige buurt met weinig misdaad. De stedelijkheidsgraad is laag (5), dus je woont hier echt landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Vinckhuysen op 283 meter afstand, dus om de hoek. Ook zijn er andere basisscholen binnen een paar kilometer, zoals De Balein en De Tweemaster. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Alkmaar, op 10 kilometer afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. Omdat de woning uit 2018 komt, is de isolatie waarschijnlijk goed, maar label C geeft aan dat er nog ruimte is voor verbetering.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten liggen op ruim 5 kilometer afstand: Albert Heijn, Vomar en Lidl. Dat is ongeveer tien minuten met de auto. Voor dagelijkse boodschappen moet je dus wel reizen, maar het is goed te doen.