Woning te koop: Californiëplein 239, Haarlem
Verkocht onder voorbehoud
KopenHaarlemMeerwijkWinkelcentrum SchalkwijkCaliforniëplein 239

Californiëplein 239

Winkelcentrum Schalkwijk, Haarlem

€ 378.900
Buurt Winkelcentrum Schalkwijk, HaarlemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Schalkwijk

Dit gloednieuwe appartement aan het Californiëplein in Haarlem-Schalkwijk is een frisse, moderne woning met energielabel A++. Met 65 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €378.900 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze prijsklasse, zeker vergeleken met andere woningen in Haarlem.

De buurt Winkelcentrum Schalkwijk

De buurt Winkelcentrum Schalkwijk is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt 345 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Het is een levendige wijk met een mix van winkels, horeca en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge omgevingsadressendichtheid van 4547 adressen per vierkante kilometer, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij de Dekamarkt (op 188 meter) of de Albert Heijn (247 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Wijde Wereld (203 meter) en IKC Valeo (558 meter) dichtbij. Het openbaar vervoer is goed: het treinstation ligt op 4,1 kilometer, maar bushaltes zijn waarschijnlijk in de buurt. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VLIEG Makelaars Haarlem OG op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 378.900
Prijs per m²€ 5.829
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte1360m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtWinkelcentrum Schalkwijk
WijkMeerwijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Californiëplein 239, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Winkelcentrum Schalkwijk

Inwoners345
Mannen55%
Vrouwen46%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Dekamarkt
Floridastraat 12
188m
Albert Heijn
Menton Passage 12
247m
Lidl
Prof. Donderslaan 5-11
533m

Scholen

85 binnen 5 km

De Wijde Wereld
Basisonderwijs · 178 leerlingen
203m
IKC Valeo
Basisonderwijs · 234 leerlingen
558m
Islamitische Basisschool Al Ikhlaas
Basisonderwijs · 368 leerlingen
627m

Veelgestelde vragen

Over Californiëplein 239, Haarlem

Welk energielabel heeft Californiëplein 239?

De woning aan Californiëplein 239 in Haarlem heeft energielabel A++.

Is €378.900 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €378.900 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 65 m² met energielabel A++ in Haarlem-Schalkwijk. Nieuwbouwappartementen in deze prijsklasse zijn schaars, dus de prijs is aan de hoge kant maar gerechtvaardigd gezien de moderne afwerking en het lage energieverbruik.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label staat voor lage stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 kilometer afstand. Dat is een flink eind lopen, maar met de fiets of bus ben je er zo. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, dus bushaltes zijn waarschijnlijk op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Wijde Wereld op 203 meter, gevolgd door IKC Valeo op 558 meter. Ook zijn er andere scholen zoals Islamitische Basisschool Al Ikhlaas en Rooms Katholieke Basisschool Mgr Huibers binnen een kilometer.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De buurt heeft een uitgebreid aanbod aan voorzieningen. Supermarkten zoals Dekamarkt en Albert Heijn zijn op loopafstand. Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en een park of plantsoen dichtbij. Het winkelcentrum Schalkwijk biedt nog meer winkels en horeca.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn in totaal 207 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief hoog aantal, maar het is belangrijk om te weten dat dit cijfer alle soorten misdrijven omvat. De buurt is stedelijk en levendig, wat vaak samengaat met een hogere criminaliteitscijfer.