Woning te koop: Californiëplein 288, Haarlem
KopenHaarlemMeerwijkWinkelcentrum SchalkwijkCaliforniëplein 288

Californiëplein 288

Winkelcentrum Schalkwijk, Haarlem

€ 565.900
Buurt Winkelcentrum Schalkwijk, HaarlemBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Dekamarkt op 170m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Schalkwijk

Dit appartement aan het Californiëplein is een nieuwbouwappartement uit 2024, midden in de levendige wijk Schalkwijk. Met 96 vierkante meter woonoppervlak biedt het een moderne en ruime indeling. De vraagprijs van €565.900 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van dit formaat in Haarlem. Bekijk ook andere woningen in Haarlem.

Buurt Winkelcentrum Schalkwijk

De buurt Winkelcentrum Schalkwijk is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt Winkelcentrum Schalkwijk heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat typerend is voor een stadscentrum.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Dekamarkt om de hoek (170 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (226 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Wijde Wereld op loopafstand (226 meter) en IKC Valeo (544 meter). Ook een kinderdagverblijf vind je om de hoek (500 meter). De gemeente Haarlem biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VLIEG Makelaars Haarlem OG aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.900
Prijs per m²€ 5.895
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte1360m²
Bouwjaar2024
BuurtWinkelcentrum Schalkwijk
WijkMeerwijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Californiëplein 288, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Winkelcentrum Schalkwijk

Inwoners345
Mannen55%
Vrouwen46%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Dekamarkt
Floridastraat 12
170m
Albert Heijn
Menton Passage 12
226m
Lidl
Prof. Donderslaan 5-11
515m

Scholen

85 binnen 5 km

De Wijde Wereld
Basisonderwijs · 178 leerlingen
226m
IKC Valeo
Basisonderwijs · 234 leerlingen
544m
Islamitische Basisschool Al Ikhlaas
Basisonderwijs · 368 leerlingen
625m

Veelgestelde vragen

Over Californiëplein 288, Haarlem

Is €565.900 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €565.900 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 96 m² in Haarlem. Nieuwbouwappartementen in deze prijsklasse zijn gebruikelijk in de regio.

Wat is de ligging van dit appartement ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het appartement ligt op 4,1 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 300 meter vind je een Dekamarkt en Albert Heijn, en op 515 meter een Lidl. Ook zijn er meerdere basisscholen, kinderdagverblijven, restaurants en een bibliotheek in de directe omgeving.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

In de buurt zijn in totaal 207 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie, maar het is belangrijk om zelf een indruk te krijgen door een bezoek aan de buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2024 betreft, voldoet het aan de huidige bouwvoorschriften en is het waarschijnlijk energiezuinig. Voor exacte informatie kun je de verkoper raadplegen.

Zijn er parkeermogelijkheden bij het appartement?

In de gegevens wordt geen specifieke parkeersituatie genoemd. In stedelijke gebieden zoals Schalkwijk is parkeren vaak geregeld via vergunningen of betaald parkeren. Het is aan te raden dit na te vragen bij de makelaar.

VLIEG Makelaars Haarlem OG
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen