Woning te koop: Centrum 27, Brouwershaven

Centrum 27

Verspreide huizen Brouwershaven, Schouwen-Duiveland

€ 159.000
Buurt Verspreide huizen Brouwershaven, BrouwershavenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 76m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
43% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Brouwershaven

Dit appartement aan Centrum 27 in Brouwershaven is een energiezuinige woning met label A+. Met 46 vierkante meter woonoppervlak is het compact en onderhoudsarm. De woning uit 1998 is goed geïsoleerd en heeft lage energielasten. De vraagprijs van €159.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Schouwen-Duiveland voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Verspreide huizen Brouwershaven

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Brouwershaven, een rustige omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt ongeveer 70 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is waarschijnlijk gemoedelijk. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Brouwershaven.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die naast de deur zit op 76 meter. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Schoener op 1,9 km en Helcherseeschool op 3,6 km. Brouwershaven heeft een klein centrum met restaurants op loopafstand. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder veel natuur en recreatie.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Delta Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 mei 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.000
Prijs per m²€ 3.457
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte5260m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA+
BuurtVerspreide huizen Brouwershaven
WijkBrouwershaven
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Centrum 27, Brouwershaven

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Brouwershaven

Inwoners70
Mannen43%
Vrouwen57%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Heernisweg 1
76m
SPAR
Markt 16-18
1954m
PLUS
Boutlaan 1B
3345m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Schoener
Basisonderwijs · 44 leerlingen
1865m
Helcherseeschool
Basisonderwijs · 77 leerlingen
3581m

Veelgestelde vragen

Over Centrum 27, Brouwershaven

Welk energielabel heeft Centrum 27?

De woning aan Centrum 27 in Brouwershaven heeft energielabel A+.

Is €159.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €159.000 is marktconform voor een appartement van 46 m² met energielabel A+ in Brouwershaven. De woning is energiezuinig, wat lagere maandlasten betekent. Vergelijkbaar aanbod in de regio ligt rond dit prijsniveau.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het label draagt bij aan een lagere ecologische voetafdruk.

Hoe is de bereikbaarheid van Brouwershaven?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 32,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (250), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op 76 meter zit een SPAR voor dagelijkse boodschappen. Basisscholen zijn op 1,9 km (Openbare Basisschool De Schoener) en 3,6 km (Helcherseeschool). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee, op 11 km afstand.

Wat voor type woning is dit en is het geschikt voor een starter?

Het is een compact appartement van 46 m². Door het energielabel A+ en de lage vraagprijs is het een betaalbare optie voor starters. De woning is onderhoudsarm en energiezuinig.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Verspreide huizen Brouwershaven is rustig. In de CBS-data staan 9 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te duiden. Het is een kleine gemeenschap waar de sociale controle hoog is.

Delta Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar