Woning te koop: Centrum 48, Brouwershaven

Centrum 48

Verspreide huizen Brouwershaven, Schouwen-Duiveland

€ 139.000
Buurt Verspreide huizen Brouwershaven, BrouwershavenBekijk buurt
SPAR op 100m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
43% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in Brouwershaven

Dit appartement aan Centrum 48 ligt in het hart van Brouwershaven, een sfeervol stadje in Zeeland. Met 46 m² woonoppervlak en energielabel C is het een compacte, betaalbare woning. De vraagprijs van €139.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Schouwen-Duiveland voor een breder aanbod.

De buurt: Verspreide huizen Brouwershaven

De buurt Verspreide huizen Brouwershaven is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het CBS telt hier 70 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Brouwershaven.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die naast de deur zit op 100 meter. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Schoener op 1,9 km en Helcherseeschool op 3,6 km. Brouwershaven heeft een klein centrum met restaurants en een park om de hoek. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt verder veel natuur en recreatie.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Delta Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 mei 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.000
Prijs per m²€ 3.022
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte5260m²
Bouwjaar1998
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Brouwershaven
WijkBrouwershaven
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Centrum 48, Brouwershaven

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Brouwershaven

Inwoners70
Mannen43%
Vrouwen57%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Heernisweg 1
100m
SPAR
Markt 16-18
1918m
PLUS
Boutlaan 1B
3329m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Schoener
Basisonderwijs · 44 leerlingen
1826m
Helcherseeschool
Basisonderwijs · 77 leerlingen
3571m

Veelgestelde vragen

Over Centrum 48, Brouwershaven

Welk energielabel heeft Centrum 48?

De woning aan Centrum 48 in Brouwershaven heeft energielabel C.

Is €139.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €139.000 is marktconform voor een appartement van 46 m² met energielabel C in Brouwershaven. De woning is relatief jong (1998) en heeft een gunstig energielabel. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse. Het is een betaalbare optie voor starters of mensen die kleiner willen wonen.

Hoe is de bereikbaarheid van Brouwershaven?

Brouwershaven ligt in Zeeland, op ruim 30 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De auto is de meest praktische manier van vervoer. De omgeving is rustig en landelijk, met goede wegen naar omliggende steden. Openbaar vervoer is beperkt, dus een eigen auto is aan te raden.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand (100 meter) vind je een SPAR-supermarkt voor dagelijkse boodschappen. Ook zijn er basisscholen op 1,9 en 3,6 km afstand. Brouwershaven heeft een klein centrum met restaurants en een park. Voor uitgebreidere voorzieningen, zoals een ziekenhuis of middelbare school, moet je naar grotere plaatsen in de omgeving.