Woning te koop: Christiaanpolderweg 17, Arnemuiden

Christiaanpolderweg 17

Buitengebied, Middelburg

€ 1.750.000
Buurt Buitengebied, ArnemuidenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 232m²
232m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale woning in het buitengebied van Arnemuiden

Deze woning aan de Christiaanpolderweg 17 in Arnemuiden is een flink huis met 232 m² woonoppervlak, gebouwd in 2021. De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van € 1.750.000 is dit een aanzienlijk bedrag, vergelijkbaar met andere woningen in Middelburg.

De buurt Buitengebied

De woning ligt in de buurt Buitengebied, een rustig en landelijk gebied met 170 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9. De omgeving is groen en er is weinig stedelijke drukte, want de omgevingsadressendichtheid is laag. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo op 2,7 km afstand of de Albert Heijn op 4,5 km. In de buurt zijn ook basisscholen: de Oleanderhof en Archipelschool 't Vierschip, beide op ongeveer 2 km. Het treinstation van Arnemuiden ligt op 2 km. De gemeente Middelburg biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2 km en een park op 1,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DELTA makelaardij B.V. op Funda aangeboden. De makelaar heeft geen volledige specificaties gepubliceerd, zoals het woningtype en energielabel.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 7.543
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte826m²
Bouwjaar2021
BuurtBuitengebied
WijkVerspreide huizen Arnemuiden
GemeenteMiddelburg

Locatie

Christiaanpolderweg 17, Arnemuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied

Inwoners170
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Clasinastraat 5
2665m
Albert Heijn
Fazantenhof 18
4451m
Jumbo
Sir Winston Churchilllaan 49
5236m

Scholen

5 binnen 5 km

Oleanderhof
Basisonderwijs · 174 leerlingen
1909m
Archipelschool 't Vierschip
Basisonderwijs · 159 leerlingen
1976m
Joos v Larenschool
Basisonderwijs · 113 leerlingen
2653m

Veelgestelde vragen

Over Christiaanpolderweg 17, Arnemuiden

Is € 1.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.750.000 is fors, maar past bij een woning van 232 m² in het buitengebied van Arnemuiden. Omdat het woningtype en energielabel niet bekend zijn, is het lastig om de prijs precies te duiden. Vergelijkbare woningen in de gemeente Middelburg geven een indicatie van het prijsniveau.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie.

Hoe is de bereikbaarheid van Arnemuiden?

Het treinstation van Arnemuiden ligt op 2 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De Oleanderhof en Archipelschool 't Vierschip liggen beide op ongeveer 2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Middelburg, op 5,1 km.