Woning te koop: De Bullewei 6, Noordwijk (Zh)

De Bullewei 6

Buitengebied Noordwijk Noord, Noordwijk

€ 339.000
Buurt Buitengebied Noordwijk Noord, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit recreatiewoning van 31 m² uit 1966 staat in het rustige buitengebied van Noordwijk. De woning is gelegen op een parkachtig terrein. De vraagprijs van €339.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Noordwijk.

Buitengebied Noordwijk Noord

De buurt Buitengebied Noordwijk Noord is dunbevolkt met 645 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid. Het is een rustige, landelijke omgeving waar veel ouderen wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en natuur.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op bijna 2 km afstand, of bij Lidl en Dirk op ongeveer 2 km. Basisscholen zoals Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof en De Regenboog zijn op loopafstand (ruim 2 km). De gemeente Noordwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 800 meter en een park op 1,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Piet Warmerdam Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 339.000
Prijs per m²€ 10.935
Woonoppervlakte31m²
Perceeloppervlakte241m²
Bouwjaar1966
BuurtBuitengebied Noordwijk Noord
WijkNoordwijk Buitengebied
GemeenteNoordwijk

Locatie

De Bullewei 6, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noordwijk Noord

Inwoners645
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Zeestraat 14A
1888m
Lidl
Dorpsstraat 4
2021m
Dirk
Dorpsringweg 2
2087m

Scholen

9 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
1920m
Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof
Basisonderwijs · 463 leerlingen
2067m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
2089m

Veelgestelde vragen

Over De Bullewei 6, Noordwijk (Zh)

Is €339.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De prijs van €339.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 31 m² in het buitengebied van Noordwijk. De woning heeft een bouwjaar van 1966 en is gelegen in een rustige, groene omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de staat van de woning zelf te beoordelen.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied van Noordwijk, op 2,6 km van een grote supermarkt en 2,6 km van basisonderwijs. Het dichtstbijzijnde restaurant is op 800 meter, en een park op 1,8 km. Het treinstation is 7,3 km verderop. De omgeving is rustig en landelijk, met voorzieningen op fietsafstand.

Hoe is de buurt Buitengebied Noordwijk Noord?

De buurt heeft 645 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad (5). Het is een rustig, landelijk gebied met veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en natuur. De woningvoorraad bestaat voor 79% uit eengezinswoningen en 63% is koop.