Woning te koop: De Poort 17, Deurne
Onder bod
KopenDeurneDeurneVlier-NoordDe Poort 17

De Poort 17

Vlier-Noord, Deurne

€ 336.500
Buurt Vlier-Noord, DeurneBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een rustige buurt

Dit gloednieuwe appartement aan De Poort 17 in Deurne is een frisse, energiezuinige woning met een A+++-label. Met 59 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €336.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Deurne.

Vlier-Noord: een rustige, groene buurt

Vlier-Noord is een stille woonwijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De buurt heeft een matige stedelijkheid en een omgevingsadressendichtheid van 1159. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, wat oudere bevolking. Meer over de buurt Vlier-Noord.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Albert Heijn, beide op loopafstand. Basisschool St. Willibrordus zit om de hoek, op twee straten verder. Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Deurne biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vandaag Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 336.500
Prijs per m²€ 5.703
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte2792m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtVlier-Noord
WijkDeurne
GemeenteDeurne

Locatie

De Poort 17, Deurne

Buurt statistieken

Gegevens uit Vlier-Noord

Inwoners420
Mannen60%
Vrouwen42%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Stationsstraat 43
769m
Albert Heijn
Helmondseweg 65a
777m
Albert Heijn
Wolfsberg 20
932m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool St. Willibrordus
Basisonderwijs · 90 leerlingen
239m
Basisschool Tijl Uilenspiegel
Basisonderwijs · 286 leerlingen
990m
Basisschool d'n Heiakker
Basisonderwijs · 279 leerlingen
1396m

Veelgestelde vragen

Over De Poort 17, Deurne

Welk energielabel heeft De Poort 17?

De woning aan De Poort 17 in Deurne heeft energielabel A+++.

Is €336.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €336.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 59 m² in Deurne. Het energielabel A+++ betekent zeer lage energiekosten, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare nieuwbouwappartementen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe energiezuinig is een woning met label A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en staat voor een zeer energiezuinige woning. Dit betekent dat de woning goed geïsoleerd is en vaak beschikt over een warmtepomp en zonnepanelen. De stookkosten zijn hierdoor minimaal, wat gunstig is voor de maandlasten.

Wat is de ligging van Vlier-Noord ten opzichte van het centrum van Deurne?

Vlier-Noord ligt op ongeveer 1,5 km van het centrum van Deurne. Het treinstation is op 1,5 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De buurt is rustig en groen, met voldoende voorzieningen in de directe omgeving.

Zijn er scholen in de buurt van De Poort 17?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool St. Willibrordus ligt op 239 meter, en Basisschool Tijl Uilenspiegel op 990 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Deurne, op 2,5 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Vlier-Noord?

In de buurt zijn in totaal 18 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is. De buurt heeft een rustig karakter met veel oudere bewoners en eenpersoonshuishoudens. Het is een veilige woonomgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een nieuwbouwappartement met een woonoppervlak van 59 m², gebouwd in 2025. Het energielabel is A+++. De woning is onderdeel van een klein complex en heeft waarschijnlijk een eigen voordeur. Details over kamers en tuin zijn niet bekend.