Woning te koop: De Rug 3-214, Lauwersoog
KopenHet HogelandUlrumLauwersmeerDe Rug 3-214

De Rug 3-214

Lauwersmeer, Het Hogeland

€ 222.500
Buurt Lauwersmeer, LauwersoogBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
52% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Lauwersoog

Dit appartement aan De Rug in Lauwersoog biedt een rustige woonomgeving, midden in de natuur. De advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €222.500 is dit aanbod interessant voor wie op zoek is naar een woning in een landelijke omgeving. Bekijk ook andere woningen in Het Hogeland.

De buurt Lauwersmeer

De woning ligt in de buurt Lauwersmeer, een rustig gebied met veel natuur. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt telt 145 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan. Lees meer over de buurt Lauwersmeer.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op ongeveer 5,8 km afstand ligt. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke Basisschool De Eker, op 5,7 km. Het gebied is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 78 adressen per km². De gemeente Het Hogeland biedt veel recreatiemogelijkheden in de natuur. Meer over de gemeente Het Hogeland.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roos Makelaars op Funda aangeboden. De makelaar heeft geen woningtype gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 222.500
Prijs per m²€ 2.853
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte669m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtLauwersmeer
WijkUlrum
GemeenteHet Hogeland

Locatie

De Rug 3-214, Lauwersoog

Buurt statistieken

Gegevens uit Lauwersmeer

Inwoners145
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

0 binnen 5 km

PLUS
Buorfinne 1
5798m
SPAR
Dorpsstraat 1
8017m
SPAR
Middenstreek 2
10818m

Veelgestelde vragen

Over De Rug 3-214, Lauwersoog

Welk energielabel heeft De Rug 3-214?

De woning aan De Rug 3-214 in Lauwersoog heeft energielabel B.

Is €222.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €222.500 is marktconform voor een woning in deze omgeving, al is het lastig te zeggen zonder het woningtype. De prijs ligt in lijn met wat je in Lauwersoog voor een appartement of recreatiewoning betaalt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label.

Hoe groot is de woning?

De oppervlakte is 78 m², wat ruim is voor een appartement. De indeling is niet bekend, maar met deze oppervlakte is er voldoende leefruimte.

Wat voor woningtype is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie. De makelaar heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het is niet duidelijk of het om een appartement, recreatiewoning of ander type gaat.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Roos Makelaars op Funda heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 22,9 km afstand. Dat is ver, dus je bent vooral aangewezen op de auto of fiets voor langere afstanden.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is 5,8 km verderop. Basisscholen en kinderdagverblijven liggen op ongeveer 5,7 km. Het is een rustige, landelijke omgeving met weinig voorzieningen op loopafstand.

Roos Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.