Twee-onder-één-kap te koop: De Zweep 44, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

De Zweep 44

Klarenbeek, Apeldoorn

€ 595.000
Buurt Klarenbeek, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
PLUS op 453m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Klarenbeek

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1995 staat in het rustige Klarenbeek, een dorp in de gemeente Apeldoorn. Met 149 m² woonoppervlak en een perceel van 314 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Apeldoorn van deze omvang.

De buurt Klarenbeek

Klarenbeek is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,25. Een bewoner zegt: "Altijdt super gezellig. Iedereen is altijd aardig tegen elkaar maar het is een boeren dorp dus er rijden tractoren en grote vrachtwagens dus op straat spelen is voor de kinderen niet al te veilig. Verder tijd buurt bbq en altijd elkaar begroeten of een praatje maken." De buurt telt 670 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een landelijke omgeving met weinig voorzieningen op loopafstand, maar de rust wordt gewaardeerd.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit op 5 minuten lopen. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Oosterhuizen, op 10 minuten fietsen. Ook zijn er andere basisscholen zoals Basisschool Eben-Haëzer en PCBO De Terebint op iets meer dan 10 minuten fietsen. Het treinstation ligt op 2,5 km afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een half uurtje rijden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van den Belt Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 3.993
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte314m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtKlarenbeek
WijkKlarenbeek en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

De Zweep 44, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Hidde
26-09-2024
Altijdt super gezellig

Iedereen is altijd aardig tegen elkaar maar het is een boeren dorp dus er rijden tractoren en grote vrachtwagens dus op straat spelen is voor de kinderen niet al te veilig. Verder tijd buurt bbq en altijd elkaar begroeten of een praatje maken.

Buurt statistieken

Gegevens uit Klarenbeek

Inwoners670
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Hoofdweg 86
453m
PLUS
Musketiersveld 115
4872m
Dekamarkt
Eglantier 668
5033m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3833m
Basisschool Eben-Haëzer (Locatie Apeldoorn)
Basisonderwijs · 276 leerlingen
4461m
PCBO De Terebint
Basisonderwijs · 213 leerlingen
4672m

Veelgestelde vragen

Over De Zweep 44, Klarenbeek (Gem. Apeldoorn)

Welk energielabel heeft De Zweep 44?

De woning aan De Zweep 44 in Klarenbeek (Gem. Apeldoorn) heeft energielabel A.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 149 m² met energielabel A in Klarenbeek. De woning is gebouwd in 1995 en heeft een perceel van 314 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Klarenbeek?

Klarenbeek ligt landelijk, maar is goed bereikbaar. Het treinstation bevindt zich op 2,5 km afstand, wat ongeveer 10 minuten fietsen is. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De PLUS-supermarkt zit op 5 minuten lopen. Voor uitgebreidere winkels ben je aangewezen op Apeldoorn, op ongeveer 15 minuten rijden. Er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals Openbare Basisschool Oosterhuizen (10 minuten fietsen).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en lage energiekosten. Je kunt rekenen op een lage maandelijkse energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Bewoners omschrijven Klarenbeek als een gezellig dorp waar mensen elkaar groeten en er buurtbarbecues worden georganiseerd. Het is een landelijke omgeving met tractoren en vrachtwagens, waardoor oppassen op straat voor kinderen nodig is. De sfeer is gemoedelijk en sociaal.

Is de woning geschikt voor een gezin?

De rustige buurt en nabijheid van scholen maken het aantrekkelijk. Let wel op het verkeer op straat vanwege tractoren.

Van den Belt Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod