Woning te koop: Deltaweg 812, Vlaardingen

Deltaweg 812

Deltagebied, Vlaardingen

€ 998.705
Buurt Deltagebied, VlaardingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 5170m²
5170m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een bijzonder object in Vlaardingen

Dit is geen gewone woning: aan de Deltaweg 812 staat een enorm pand van maar liefst 5.170 m², gebouwd in 1961. Het energielabel A+ betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van € 998.705 is aan de hoge kant, maar daar krijg je ook heel veel ruimte voor terug. Het is een koopwoning in een unieke categorie; vergelijk het met andere woningen in Vlaardingen.

De buurt: Deltagebied

De woning ligt in de buurt Deltagebied, een gebied dat vooral bekend staat om zijn bedrijvigheid en ruime opzet. Er zijn geen bewonersrecensies beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 1.550 adressen per km². Het is een rustige omgeving met veel ruimte. Meer over de buurt Deltagebied.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 941 meter of de Albert Heijn op 972 meter, allebei om de hoek. Ook de Dirk op 1.020 meter is goed bereikbaar. In de buurt zijn diverse scholen, zoals de Prins Willem Alexandersch (basisonderwijs, 999 meter) en IKC de Wereldwijzer (basisonderwijs, 1.071 meter). Voor voortgezet onderwijs is Het College Vos op 1.079 meter een optie. De gemeente Vlaardingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Uppmärk op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 998.705
Prijs per m²€ 193
Woonoppervlakte5170m²
Perceeloppervlakte6615m²
Bouwjaar1961
EnergielabelA+
BuurtDeltagebied
WijkVettenoordse Polder
GemeenteVlaardingen

Locatie

Deltaweg 812, Vlaardingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Deltagebied

Supermarkten

26 binnen 5 km

Aldi
Dr. Wiardi Beckmansingel 67
941m
Albert Heijn
Dr. Wiardi Beckmansingel 10
972m
Dirk
Dr. Wiardi Beckmansingel 3
1020m

Scholen

59 binnen 5 km

Prins Willem Alexandersch
Basisonderwijs · 537 leerlingen
999m
IKC de Wereldwijzer
Basisonderwijs · 277 leerlingen
1071m
Het College Vos
Voortgezet onderwijs · 400 leerlingen
1079m

Veelgestelde vragen

Over Deltaweg 812, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Deltaweg 812?

De woning aan Deltaweg 812 in Vlaardingen heeft energielabel A+.

Is € 998.705 een realistische prijs voor dit pand?

De vraagprijs van € 998.705 is aan de hoge kant, maar dat past bij de enorme oppervlakte van 5.170 m². Het energielabel A+ is een pluspunt. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je met het pand wilt doen. Het is een uniek object, dus vergelijkingsmateriaal is schaars.

Wat kun je met een pand van 5.170 m²?

Met 5.170 m² aan ruimte zijn de mogelijkheden groot. Denk aan bedrijfsruimte, opslag, atelier, of een combinatie van wonen en werken. Het bouwjaar 1961 betekent dat het pand stevig is gebouwd, maar mogelijk wel aanpassingen nodig heeft voor moderne eisen.

Hoe zit het met de bereikbaarheid van de Deltaweg?

De Deltaweg ligt in het Deltagebied van Vlaardingen, een sterk stedelijke omgeving. De dichtstbijzijnde supermarkten (Aldi, Albert Heijn) zijn op loopafstand (minder dan 1 km). Scholen zijn ook binnen 1 km te vinden.