Woning te koop: Desiree Geeraertstraat 5F, Baarle-Nassau
Onder optie

Desiree Geeraertstraat 5F

Centrumgebied Baarle-Nassau, Baarle-Nassau

€ 293.000
Buurt Centrumgebied Baarle-Nassau, Baarle-NassauBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Albert Heijn op 104m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een compact appartement in het hart van Baarle-Nassau

Dit appartement aan de Desiree Geeraertstraat 5F is een knusse woning van 24 m², gebouwd in 1930. Het ligt in het centrum van Baarle-Nassau, waar je de grens tussen Nederland en België letterlijk op straat kunt ervaren. De vraagprijs van €293.000 is aan de hoge kant voor een woning van deze omvang, maar de unieke ligging in een bijzondere enclave maakt het een bijzondere optie. Bekijk ook andere woningen in Baarle-Nassau voor vergelijkbare prijzen.

Centrumgebied Baarle-Nassau

De buurt Centrumgebied Baarle-Nassau is een levendige mix van winkels, horeca en historie. Het is een dorpse omgeving met een gemoedelijke sfeer. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (55%), en iets meer dan de helft is koop. Er wonen relatief veel 65-plussers, maar ook jonge huishoudens. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. Meer over de buurt Centrumgebied Baarle-Nassau.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 100 meter. Ook de Aldi en Jumbo zijn op loopafstand, respectievelijk op 160 en 200 meter. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Uilenpoort op 460 meter lopen, en voortgezet onderwijs De la Salle op 750 meter. Het centrum van Baarle-Nassau biedt verder restaurants en een bibliotheek op loopafstand. De gemeente Baarle-Nassau heeft een uniek karakter door de Belgische enclaves.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VR Makelaars BV op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 293.000
Prijs per m²€ 12.208
Woonoppervlakte24m²
Perceeloppervlakte110m²
Bouwjaar1930
BuurtCentrumgebied Baarle-Nassau
WijkBaarle-Nassau
GemeenteBaarle-Nassau

Locatie

Desiree Geeraertstraat 5F, Baarle-Nassau

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumgebied Baarle-Nassau

Inwoners1.060
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 8
104m
Aldi
Stationsstraat 29
159m
Jumbo
St. Annaplein 15
200m

Scholen

2 binnen 5 km

BS de Uilenpoort
Basisonderwijs · 354 leerlingen
460m
De la Salle
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
753m

Veelgestelde vragen

Over Desiree Geeraertstraat 5F, Baarle-Nassau

Is €293.000 een realistische prijs voor 24 m²?

De prijs van €293.000 voor 24 m² is aan de hoge kant, zeker in vergelijking met andere woningen in Baarle-Nassau. De prijs per vierkante meter is hoog, maar de ligging in het centrum van deze bijzondere enclave kan dat deels verklaren.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Centrumgebied Baarle-Nassau is een dorpse buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel ouderen, maar ook jonge huishoudens. De sfeer is gemoedelijk en er is veel horeca en winkels. Het is een rustige omgeving, maar wel levendig door het centrum.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee scholen op loopafstand. Basisschool De Uilenpoort zit op 460 meter en voortgezet onderwijs De la Salle op 750 meter. Beide zijn goed bereikbaar te voet of met de fiets.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18,3 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het een appartement uit 1930 betreft, is het verstandig om zelf navraag te doen bij de makelaar of een energieadviseur. Oudere woningen hebben vaak een lager label.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 12,2 kilometer afstand, dus niet direct in de buurt. Wel zijn er in het centrum van Baarle-Nassau pleinen en groenstroken, maar die zijn niet specifiek in de data genoemd.

VR Makelaars BV
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.