Woning te koop: Domburgseweg 3-221, Domburg
KopenVeereDomburgDomburgseweg 3-221

Domburgseweg 3-221

Domburg, Veere

€ 219.500
Buurt Domburg, DomburgBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Domburg

Dit appartement aan de Domburgseweg 3-221 is een fijne plek voor wie van de kust houdt. Met 32 m² woonoppervlak is het compact maar praktisch ingedeeld. De woning uit 1994 is onderdeel van een kleinschalig complex en voelt direct als thuis. De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor een appartement in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Veere voor een idee van het aanbod.

Domburg: een dorp aan zee

Domburg is een kustplaats met een mix van bewoners en vakantiegangers. De buurt telt zo'n 1465 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Het is er rustig en groen, met het park op loopafstand. De sfeer is ontspannen. Meer over de omgeving lees je op de pagina over Domburg.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de MCD en Jumbo zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Archipelschool De Golfslag, twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs moet je wel iets verder reizen, naar Middelburg of Vlissingen. De gemeente Veere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor Wisse Vastgoed op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 219.500
Prijs per m²€ 6.859
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte1985m²
Bouwjaar1994
BuurtDomburg
WijkDomburg
GemeenteVeere

Locatie

Domburgseweg 3-221, Domburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Domburg

Inwoners1.465
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Traverse 2
579m
MCD
Dorpsplein 17
2253m
Jumbo
Dorpsstraat 20
3622m

Scholen

4 binnen 5 km

Archipelschool De Golfslag
Basisonderwijs · 119 leerlingen
369m
JHR Willem Versluijsschool
Basisonderwijs · 188 leerlingen
2369m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
3440m

Veelgestelde vragen

Over Domburgseweg 3-221, Domburg

Is €219.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor een appartement van 32 m² in Domburg. De prijs per vierkante meter ligt rond de €6.859, wat gebruikelijk is voor deze kustplaats. Houd er rekening mee dat de uiteindelijke verkoopprijs kan afwijken, afhankelijk van de marktomstandigheden.

Wat is de ligging van dit appartement?

Het appartement ligt in Domburg, een rustige kustplaats in de gemeente Veere. De zee en het strand zijn op loopafstand, net als het centrum met restaurants en winkels. Het treinstation is 13,3 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Albert Heijn zit op 579 meter afstand, dus om de hoek. Ook de MCD en Jumbo zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.

Hoe is de buurt samengesteld?

Domburg telt 1465 inwoners, met relatief veel 65-plussers (505) en eenpersoonshuishoudens (300). Er zijn 190 huishoudens met kinderen. De buurt is rustig en groen, met een park op 500 meter. Het is een fijne plek voor wie van een ontspannen sfeer houdt.