Woning te koop: Duinweg 121, Noordwijk (Zh)

Duinweg 121

Buitengebied Noordwijk Noord, Noordwijk

€ 499.500
Buurt Buitengebied Noordwijk Noord, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit appartement aan de Duinweg in Noordwijk is een verrassend rustige plek, midden in de duinen. Met 37 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging maakt veel goed. Het bouwjaar 1996 betekent dat het er modern uitziet en goed onderhouden is. De vraagprijs van €499.500 is aan de hoge kant voor een woning van deze omvang, maar de unieke locatie verklaart dat. Vergelijk het met andere woningen in Noordwijk om te zien hoe het zich verhoudt.

Buitengebied Noordwijk Noord

De buurt Buitengebied Noordwijk Noord is dunbevolkt en groen. Er wonen vooral ouderen en stellen zonder kinderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. De buurt Buitengebied Noordwijk Noord heeft een landelijk karakter, met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij Albert Heijn op twee kilometer afstand, of bij Lidl of Dirk net iets verder. Voor schoolgaande kinderen is er de Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof op twintig minuten lopen, en de Regenboog op ongeveer dezelfde afstand. Het voortgezet onderwijs is iets verder weg, bij Teylingen College Leeuwenhorst. De gemeente Noordwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand en een park op twintig minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Damen Makelaars B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 13.500
Woonoppervlakte37m²
Perceeloppervlakte256m²
Bouwjaar1996
BuurtBuitengebied Noordwijk Noord
WijkNoordwijk Buitengebied
GemeenteNoordwijk

Locatie

Duinweg 121, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noordwijk Noord

Inwoners645
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Zeestraat 14A
1810m
Lidl
Dorpsstraat 4
1937m
Dirk
Dorpsringweg 2
2001m

Scholen

8 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof
Basisonderwijs · 463 leerlingen
1965m
Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2107m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
2126m

Veelgestelde vragen

Over Duinweg 121, Noordwijk (Zh)

Is €499.500 een realistische prijs voor 37 m²?

De vraagprijs van €499.500 is fors voor 37 m², maar de locatie in het buitengebied van Noordwijk is bijzonder. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder per m² vanwege de nabijheid van de duinen en zee. Het is een niche-markt, dus de prijs weerspiegelt de schaarste aan dit type woning op deze plek.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is dunbevolkt en niet goed ontsloten met OV. Voor dagelijkse ritten naar bijvoorbeeld Leiden of Den Haag is een auto handig.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,8 km, goed te doen met de fiets. Er zijn meerdere basisscholen op 2-2,5 km, zoals de Prinsenhof en De Regenboog. Het voortgezet onderwijs is op 3,6 km. Voor dagelijkse boodschappen en school is het dus prima bereikbaar.