Woning te koop: Duinweg Lies 15, Lies

Duinweg Lies 15

Verspreide huizen Hoorn-Zuid, Terschelling

€ 729.000
Buurt Verspreide huizen Hoorn-Zuid, LiesBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Wonen op het eiland

Deze woning aan de Duinweg in Lies ademt de rust van het Waddeneiland. Met 74 vierkante meter woonoppervlak uit 1969 is het een compacte, karakteristieke woning in een unieke omgeving. De vraagprijs van €729.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste op het eiland. Bekijk ook andere woningen in Terschelling.

Buurt Verspreide huizen Hoorn-Zuid

De buurt Verspreide huizen Hoorn-Zuid is dunbevolkt met slechts 40 inwoners. Het is een rustige omgeving, vooral bewoond door 45- tot 65-jarigen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de stilte spreekt voor zich. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Hoorn-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek ligt op 583 meter. De Jumbo is op 1,9 kilometer. Basisschool 't Hunnighouwersgat zit op 3,4 kilometer, en voor voortgezet onderwijs ga je naar 't Schylger Jouw op 3,4 kilometer. De gemeente Terschelling biedt een compleet eilandleven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jan Doeksen Makelaars Terschelling.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 729.000
Prijs per m²€ 9.851
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte1010m²
Bouwjaar1969
BuurtVerspreide huizen Hoorn-Zuid
WijkHoorn
GemeenteTerschelling

Locatie

Duinweg Lies 15, Lies

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hoorn-Zuid

Inwoners40
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Lies 15
583m
Jumbo
Formerum 16
1900m
PLUS
Oosterburen 2-4
3384m

Scholen

2 binnen 5 km

Obs 't Hunnighouwersgat
Basisonderwijs · 73 leerlingen
3375m
't Schylger Jouw
Voortgezet onderwijs · 104 leerlingen
3429m

Veelgestelde vragen

Over Duinweg Lies 15, Lies

Is €729.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €729.000 is aan de hoge kant voor een woning van 74 m² uit 1969. Op Terschelling zijn woningen echter schaars, wat de prijs kan verklaren. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het is een uniek object in een bijzondere omgeving.

Hoe is het openbaar vervoer op Terschelling?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 42,3 kilometer afstand, dus dat is niet praktisch voor dagelijks gebruik. De meeste bewoners zijn aangewezen op de fiets of auto.

Wat voor soort buurt is Verspreide huizen Hoorn-Zuid?

Het is een zeer dunbevolkte buurt met 40 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 97, wat betekent dat het niet stedelijk is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (83%) en koopwoningen (88%). De bevolking bestaat vooral uit 45-plussers; er wonen geen kinderen onder de 15 jaar.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

Ja, er is een SPAR-supermarkt op 583 meter en een restaurant op 600 meter. Basisschool 't Hunnighouwersgat zit op 3,4 kilometer. Voor een huisarts of bibliotheek moet je naar het dorp, op 4,5 kilometer. Het is dus niet alles om de hoek, maar de basis is binnen handbereik.

Hoe is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1969 en heeft een oppervlakte van 74 m². Er is geen energielabel vermeld in de gegevens, dus het is onbekend hoe zuinig de woning is. Het bouwjaar suggereert dat er mogelijk onderhoud nodig is, maar concrete details over isolatie of installaties ontbreken.

Is er veel criminaliteit in de buurt?

Nee, het totaal aantal misdrijven in de buurt is 0. Het is een zeer rustige en veilige omgeving, passend bij het dunbevolkte karakter van het eiland.