Woning te koop: Elisabeth Brugsmaweg 1-314, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagBohemen en Meer en BosElisabeth Brugsmaweg 1-314

Elisabeth Brugsmaweg 1-314

Bohemen en Meer en Bos, Den Haag

€ 235.000
Buurt Bohemen en Meer en Bos, 'S-GravenhageBekijk buurt
Aldi op 114m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een opvallend betaalbaar appartement in een groene Haagse buurt

Dit appartement aan de Elisabeth Brugsmaweg in Den Haag is met 38 m² compact, maar de ligging in de rustige, groene buurt Bohemen en Meer en Bos maakt het aantrekkelijk. Het bouwjaar 1957 geeft het een klassieke uitstraling. Met een vraagprijs van €235.000 ligt dit appartement fors onder het gemiddelde van andere woningen in Den Haag, een scherpe prijs voor wie een betaalbare start zoekt.

Bohemen en Meer en Bos: groen en dorps in de stad

De buurt Bohemen en Meer en Bos staat bekend om haar ruime opzet en veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een mooie buurt met fijne mensen. De onderlinge sfeer tussen de bewoners is erg goed." Wel wordt opgemerkt dat fietsendiefstal toeneemt. De buurt telt relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, wat bijdraagt aan een rustige, gemoedelijke sfeer. Meer over de buurt lees je op de pagina over Bohemen en Meer en Bos.

Dagelijkse boodschappen en voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die naast de deur ligt, of de Albert Heijn op een paar minuten lopen. Ook een Jumbo is op loopafstand. Basisscholen zijn wat verder weg, maar het voortgezet onderwijs is om de hoek. De gemeente Den Haag biedt verder volop stedelijke voorzieningen, al is het treinstation op ruim 6 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Joost van Vliet Makelaars o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 235.000
Prijs per m²€ 6.184
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte4089m²
Bouwjaar1957
BuurtBohemen en Meer en Bos
WijkBohemen en Meer en Bos
GemeenteDen Haag

Locatie

Elisabeth Brugsmaweg 1-314, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Danique
28-04-2025
Gezellig en goede sfeer

Het is een mooie buurt met fijne mensen. Er worden wel steeds vaker fietsen gestolen in onze buurt. Verder is de onderlinge sfeer tussen de bewoners erg goed.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bohemen en Meer en Bos

Inwoners4.570
Mannen44%
Vrouwen56%

Woningmarkt

Gegevens uit Bohemen en Meer en Bos

Woningvoorraad2.934
Gem. WOZ-waarde€ 363.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen40%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Aldi
De Savornin Lohmanplein 26 - 30
114m
Albert Heijn
De Savornin Lohmanplein 20
175m
Jumbo
Alphons Diepenbrockhof 6
1160m

Scholen

5 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
4535m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
4754m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
4778m

Veelgestelde vragen

Over Elisabeth Brugsmaweg 1-314, 'S-Gravenhage

Is €235.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €235.000 ligt aanzienlijk lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€385.286) en de mediaan (€417.000). Het appartement is met 38 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 87 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de lage absolute prijs maakt het een betaalbare optie in Den Haag.

Hoe is de buurt Bohemen en Meer en Bos om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als groen en rustig, met een goede onderlinge sfeer. Bewoners waarderen de fijne mensen en de gemoedelijke sfeer. Wel is er melding van fietsendiefstal. De buurt heeft veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, wat bijdraagt aan een rustig karakter.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Aldi op 114 meter, Albert Heijn op 175 meter en Jumbo op 1160 meter. Scholen liggen wat verder; de dichtstbijzijnde basisschool is op 4,5 km. Voortgezet onderwijs is dichterbij, op 500 meter.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 27,8% van de woningen label B, 22,2% label C en 50% label D of lager.

Hoeveel woningen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 14 koopwoningen te koop in de buurt Bohemen en Meer en Bos. De gemiddelde vraagprijs is €385.286 en de mediaan €417.000. De gemiddelde verkooptijd van verkochte woningen was 31 dagen.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn 162 misdrijven geregistreerd. Een bewoner meldt dat fietsendiefstal toeneemt. Verder wordt de sfeer als goed omschreven.

Joost van Vliet Makelaars o.g.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Joost van Vliet Makelaars o.g.
joostvanvliet.nl
Bekijk
Joost van Vliet Makelaars o.g.