Woning te koop: Flierdijk 3RW17, Den Ham (Ov)
KopenTwenterandDen HamBuurtschap LindeFlierdijk 3RW17

Flierdijk 3RW17

Buurtschap Linde, Twenterand

€ 219.000
Buurt Buurtschap Linde, Den Ham (Ov)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1139m²
1139m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een recreatiewoning met karakter

Deze recreatiewoning aan de Flierdijk in Den Ham (Ov) is een bijzondere plek. Met 1139 m² grond en een bouwjaar van 1966 heeft het een eigen sfeer. De woning is te koop voor €219.000, een prijs die past bij een recreatiewoning in dit segment. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd. Vergelijk je met andere woningen in Twenterand, dan valt de ruime kavel op.

Buurtschap Linde

De woning ligt in de buurt Buurtschap Linde, een rustig buitengebied. De buurt telt 475 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9. Het is een plek waar je de ruimte en rust vindt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 146, wat aangeeft dat het hier niet druk is.

Leven in de straat

In de omgeving vind je dagelijkse voorzieningen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt op ongeveer 2,3 km, twee straten verder. Ook Coop en Lidl zijn binnen 3 km te vinden. Voor kinderen is er Christelijke basisschool De Ark op 2 km, en Openbare Basisschool De Schakel op 2,9 km. De gemeente Twenterand biedt een landelijke omgeving met voldoende basisvoorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bloemendal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 219.000
Prijs per m²€ 192
Woonoppervlakte1139m²
Perceeloppervlakte10450m²
Bouwjaar1966
EnergielabelC
BuurtBuurtschap Linde
WijkDen Ham
GemeenteTwenterand

Locatie

Flierdijk 3RW17, Den Ham (Ov)

Buurt statistieken

Gegevens uit Buurtschap Linde

Inwoners475
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Grotestraat 2
2320m
Coop
Ommerweg 5-5A
2838m
Lidl
Linderflier 27
2975m

Scholen

10 binnen 5 km

Christelijke basisschool De Ark
Basisonderwijs · 132 leerlingen
2086m
CSG Het Noordik
Voortgezet onderwijs · 455 leerlingen
2880m
Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 68 leerlingen
2899m

Veelgestelde vragen

Over Flierdijk 3RW17, Den Ham (Ov)

Welk energielabel heeft Flierdijk 3RW17?

De woning aan Flierdijk 3RW17 in Den Ham (Ov) heeft energielabel C.

Is €219.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €219.000 is marktconform voor een recreatiewoning met een ruime kavel van 1139 m² in deze regio. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1966. Omdat het om een recreatiewoning gaat, kunnen er specifieke regels gelden voor permanente bewoning. Het is goed om je hierover te laten informeren.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied Buurtschap Linde, op 2 km van de dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) en op 1,9 km van een basisschool. Het treinstation ligt op 5,2 km afstand. De omgeving is rustig en landelijk, met een lage stedelijkheidsgraad.

Hoe groot is de kans op overlast in deze buurt?