Woning te huur: Gelrestraat 79, Echt
Onder optie
HurenEcht-SusterenEchtEcht CentrumGelrestraat 79

Gelrestraat 79

Echt Centrum, Echt-Susteren

€ 929 p.m.
Buurt Echt Centrum, EchtBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 250m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Echt Centrum

Dit appartement aan de Gelrestraat 79 ligt in het centrum van Echt, een plek waar je de dagelijkse drukte van je af laat glijden. Met 64 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De huurprijs van €929 per maand is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook andere huurwoningen in Echt-Susteren voor een breder aanbod.

De buurt: Echt Centrum

Echt Centrum is een levendige wijk met zo'n 3.400 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen en ouderen. De sfeer is gemoedelijk, met winkels en voorzieningen op loopafstand. De buurt Echt Centrum heeft een dorps karakter, maar toch alle stedelijke gemakken binnen handbereik.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen is Kindcentrum Angela twee straten verder, en Basisschool de Violier op tien minuten lopen. De middelbare school Connect College is ook dichtbij. De gemeente Echt-Susteren biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Michel NVM Makelaars en Taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 929 p.m.
Prijs per m²€ 15 p.m.
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte945m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA+
BuurtEcht Centrum
WijkEcht
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Gelrestraat 79, Echt

Buurt statistieken

Gegevens uit Echt Centrum

Inwoners3.395
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Echt Centrum

Woningvoorraad1.919
Gem. WOZ-waarde€ 280.052
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Zuiderpoort 31
250m
Albert Heijn
Nieuwe Markt 45
395m
Aldi
Palmbrugweg 4
434m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum Angela
Basisonderwijs · 160 leerlingen
207m
Basisschool de Violier
Basisonderwijs · 229 leerlingen
569m
Openbare Basisschool De Driepas
Basisonderwijs · 156 leerlingen
768m

Veelgestelde vragen

Over Gelrestraat 79, Echt

Welk energielabel heeft Gelrestraat 79?

De woning aan Gelrestraat 79 in Echt heeft energielabel A+.

Is €929 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €929 is marktconform voor een appartement van 64 m² in Echt Centrum. In de buurt ligt de gemiddelde huurprijs per m² op €9,26, wat neerkomt op zo'n €593 voor 64 m². Dit appartement is dus iets duurder, maar het energielabel A+ en de centrale ligging verklaren dat.

Hoeveel kost de energierekening bij label A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat je maandelijkse stookkosten laag uitvallen, zeker vergeleken met oudere woningen. Exacte bedragen hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op een lage energierekening.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Jumbo zit op 250 meter, Albert Heijn op 395 meter en Aldi op 434 meter. Ook Nettorama is binnen 10 minuten lopen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Echt ligt op 810 meter afstand, ongeveer 10 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Is de buurt veilig?

In Echt Centrum werden in het meest recente jaar 241 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een centrumwijk. De sfeer is overwegend rustig en gemoedelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Angela (207 m) en Basisschool de Violier (569 m). Voor voortgezet onderwijs is Connect College op 967 meter.

Michel NVM Makelaars en Taxateurs
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.