Woning te koop: Golda 245, Gouda
Verkocht onder voorbehoud

Golda 245

De Goudse Poort, Gouda

€ 484.500
Buurt De Goudse Poort, GoudaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met een frisse uitstraling

Dit appartement aan de Golda in Gouda is in 2022 opgeleverd, dus alles is nog nieuw en strak. Met 110 vierkante meter woonoppervlak heb je flink wat ruimte, verdeeld over een handige indeling. De woning staat in de wijk Bloemendaal, een rustige buurt met veel groen. De vraagprijs van €484.500 is marktconform voor een woning van dit formaat en deze leeftijd in Gouda. Bekijk ook andere woningen in Gouda om een beeld te krijgen.

De Goudse Poort: rustig en groen

De buurt De Goudse Poort is een relatief nieuwe wijk met veel jonge bewoners en een mix van huishoudens. Het is er rustig, met ruime opzet en veel bomen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,75. Een bewoner zegt: "Als de gemeente opruimt doen ze er veel te lang over." De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad, met voldoende voorzieningen op loopafstand. Lees meer over buurt De Goudse Poort.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, dat om de hoek zit op 683 meter. Ook PLUS is twee straten verder. Voor de kleintjes is er kinderdagverblijf op loopafstand, en basisscholen zoals Johannes Calvijnschool zijn tien minuten lopen. Het voortgezet onderwijs zit ook in de buurt, met De Goudse Waarden op loopafstand. De gemeente Gouda biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boer Makelaardij Midden-Holland B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 484.500
Prijs per m²€ 4.405
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte7455m²
Bouwjaar2022
BuurtDe Goudse Poort
WijkBloemendaal
GemeenteGouda

Locatie

Golda 245, Gouda

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Nel
14-09-2025
Veel te veel bomen

Als de gemeente opruimt doen ze er veel te lang over

Buurt statistieken

Gegevens uit De Goudse Poort

Inwoners1.005
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Hoogvliet
Nieuwe Gouwe Oostzijde 2d
683m
PLUS
Vuurdoornlaan 10
1023m
Hoogvliet
Plataanstraat 6
1125m

Scholen

65 binnen 5 km

De Goudse Waarden, locatie Nederhorststraat
Voortgezet onderwijs · 77 leerlingen
920m
De Goudse Waarden, locatie Kanaalstraat
Voortgezet onderwijs · 386 leerlingen
973m
Scholengroep Driestar-Wartburg - Driestar Gouda Zeta, havo-vwo
Voortgezet onderwijs · 704 leerlingen
1034m

Veelgestelde vragen

Over Golda 245, Gouda

Is €484.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €484.500 is marktconform voor een appartement van 110 m² uit 2022 in Gouda. De woning is nieuwbouw, dus je hebt geen directe onderhoudskosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in De Goudse Poort, een rustige wijk in Gouda. Het treinstation van Gouda is op 2,2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type woning is dit en wat is de indeling?

Dit is een koopappartement met een woonoppervlak van 110 m², gebouwd in 2022. Het is een nieuwbouwappartement met een moderne indeling.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Johannes Calvijnschool (1035 m) en SBO Het Avontuur (1082 m) zijn tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs zijn De Goudse Waarden locaties (920 m en 973 m) en Driestar Gouda Zeta (1034 m) dichtbij.

Hoe is de buurt De Goudse Poort om in te wonen?

De Goudse Poort is een rustige, groene buurt met veel jonge bewoners. Het is een relatief nieuwe wijk met een gemiddelde stedelijkheidsgraad. Bewoners geven de buurt een 7,75. Een bewoner merkt op dat de gemeente soms lang doet over het opruimen van groenafval. De buurt heeft voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2022 betreft, kun je verwachten dat het een goed energielabel heeft (minimaal A). Nieuwbouwwoningen moeten voldoen aan strenge isolatie-eisen, dus de stookkosten zullen waarschijnlijk laag zijn.