Woning te koop: Grotestraat 188, Nijverdal

Grotestraat 188

Nijverdal-Centrum, Hellendoorn

€ 529.000
Buurt Nijverdal-Centrum, NijverdalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 476m²
476m² woonoppervlakte
Aldi op 145m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
55% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale woning in het centrum van Nijverdal

Deze woning aan de Grotestraat 188 in Nijverdal is een flink huis met een woonoppervlak van 476 m², gebouwd in 1960. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €529.000 is aan de hoge kant, maar de woning is uitzonderlijk ruim. Bekijk ook andere woningen in Hellendoorn voor vergelijking.

Nijverdal-Centrum: een levendige buurt

De woning ligt in de buurt Nijverdal-Centrum, een gebied met zo'n 1.540 inwoners. Opvallend is dat er veel ouderen wonen: 850 inwoners zijn 65 jaar of ouder. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1.493 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi en Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook PLUS en Albert Heijn zijn dichtbij. In de buurt vind je basisscholen zoals Christelijke basisschool Prinses Beatrix (om de hoek) en De Rietslenke (tien minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs is CSG Reggesteyn twee straten verder. De gemeente Hellendoorn biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Krikken Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 1.111
Woonoppervlakte476m²
Perceeloppervlakte930m²
Bouwjaar1960
EnergielabelG
BuurtNijverdal-Centrum
WijkNijverdal West
GemeenteHellendoorn

Locatie

Grotestraat 188, Nijverdal

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijverdal-Centrum

Inwoners1.540
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Grotestraat 90-96
145m
Jumbo
Grotestraat 135
157m
PLUS
Smidsweg 7C
286m

Scholen

17 binnen 5 km

CSG Reggesteyn
Voortgezet onderwijs · 1412 leerlingen
823m
Christelijke basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 153 leerlingen
842m
De Rietslenke
Basisonderwijs · 224 leerlingen
1096m

Veelgestelde vragen

Over Grotestraat 188, Nijverdal

Welk energielabel heeft Grotestraat 188?

De woning aan Grotestraat 188 in Nijverdal heeft energielabel G.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €529.000 is aan de hoge kant voor een woning met energielabel G in Nijverdal. De woning is echter zeer ruim met 476 m² woonoppervlak, wat de prijs deels verklaart. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te bepalen of het marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dit betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de buurt Nijverdal-Centrum om in te wonen?

Nijverdal-Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation op 500 meter. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid en een mix van jong en oud, al wonen er relatief veel 65-plussers.