Woning te koop: Haam 44, Veldhoven

Haam 44

Zeelst, Veldhoven

€ 868.400
Buurt Zeelst, VeldhovenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in Zeelst

Deze hoekwoning uit 2024 staat in een rustige straat in Zeelst, een dorpse buurt in Veldhoven. Met 135 m² woonoppervlak is het een ruime woning voor wie van nieuwbouw houdt. De vraagprijs van €868.400 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan nieuwbouw in de regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Veldhoven.

Buurt Zeelst

Zeelst is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,01. Een bewoner zegt: "Zeelst, daar wil je niet meer weg" en waardeert de sociale controle en het park. Een ander voelt zich minder veilig, maar noemt het huis en de straat mooi. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1683) en telt 5370 inwoners. Lees meer over de buurt Zeelst.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (twee straten verder) of fiets je naar Nettorama op tien minuten lopen. Basisschool Zeelsterhof zit op loopafstand, en ook 't Slingertouw en De Heiacker zijn binnen een kwartier fietsen. Het park is naast de deur. De gemeente Veldhoven biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 868.400
Prijs per m²€ 6.433
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte44576m²
Bouwjaar2024
BuurtZeelst
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Haam 44, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Margo
10-10-2025
Zeelst, daar wil je niet meer weg

Fijn, na mijn scheiding in 2015, goed opgevangen, omdat Zeelst veel cafés heeft, ken ik wat eigenaren en ze keken mee, naar woonruimte. Uiteindelijk via hun aan een verbouwd kantoortje gekomen. Ze hielden me in de gaten, buurtgenoten zijn prettig.....uiteindelijk via urgentie aan n woning gekomen, weer in deze wijk....ik woon hier erg prettig en voel me best veilig. Strookjes groen worden goed onderhouden en ik zit vlakbij een park

7.4
Mathis
27-06-2024
Mooi maar niet veilig

Voel me niet veilig om op straat te lopen want ik ben bang dat ik mensen tegenkom waarmee ik problemen mee had, ik heb wel een mooie straat en huis.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeelst

Inwoners5.370
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

46 binnen 5 km

SPAR
Kruisstraat 3
648m
Nettorama
Hurksestraat 44
993m
Albert Heijn
Meiveld 8
1250m

Scholen

54 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Zeelsterhof
Basisonderwijs · 317 leerlingen
623m
Basisschool 't Slingertouw
Basisonderwijs · 863 leerlingen
1061m
Basisschool De Heiacker
Basisonderwijs · 324 leerlingen
1284m

Veelgestelde vragen

Over Haam 44, Veldhoven

Is €868.400 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €868.400 voor een nieuwbouwwoning van 135 m² in Zeelst is aan de hoge kant, maar nieuwbouw is schaars en gewild. De prijs ligt in lijn met wat andere nieuwbouwwoningen in Veldhoven kosten.