Woning te koop: Heezerenbosch 6R16, Heeze
KopenHeeze-LeendeHeezeVerspreide huizen HeezeHeezerenbosch 6R16

Heezerenbosch 6R16

Verspreide huizen Heeze, Heeze-Leende

€ 264.500
Buurt Verspreide huizen Heeze, HeezeBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Heeze

Dit appartement aan de Heezerenbosch ligt in een rustige, groene omgeving. Het is een lichte woning met een woonoppervlak van 62 m², gebouwd in 2011. De prijs van €264.500 is marktconform voor woningen in Heeze-Leende.

De buurt: Verspreide huizen Heeze

De buurt Verspreide huizen Heeze is een landelijke wijk met veel eengezinswoningen. Het is er rustig, met veel groen en ruimte. De meeste woningen zijn koopwoningen, en er wonen veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op een paar minuten lopen. Ook Albert Heijn is om de hoek. In de buurt vind je basisscholen zoals Merlebos en De Trumakkers, beide op loopafstand. De gemeente Heeze-Leende biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij OLAV Veldhuizen B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 264.500
Prijs per m²€ 4.266
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte305m²
Bouwjaar2011
BuurtVerspreide huizen Heeze
WijkHeeze
GemeenteHeeze-Leende

Locatie

Heezerenbosch 6R16, Heeze

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Heeze

Inwoners1.080
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Coop
Ten Borchwardplein 20
1237m
Albert Heijn
Kapelstraat 69
1924m
PLUS
Dorpstraat 70
3269m

Scholen

12 binnen 5 km

Merlebos
Basisonderwijs · 188 leerlingen
1257m
Openbare Basisschool De Trumakkers
Basisonderwijs · 215 leerlingen
1309m
Basisschool Dirk Hezius
Basisonderwijs · 187 leerlingen
1650m

Veelgestelde vragen

Over Heezerenbosch 6R16, Heeze

Is €264.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €264.500 is marktconform voor een appartement van 62 m² in Heeze. Het bouwjaar 2011 is relatief nieuw, wat gunstig is voor de staat van de woning. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation van Heeze is op 2,4 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten en scholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, is op 1,2 km afstand. Ook zijn er basisscholen zoals Merlebos en De Trumakkers op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Heeze.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt Verspreide huizen Heeze heeft een stedelijkheidsgraad van 5, wat betekent dat het niet stedelijk is. De omgevingsadressendichtheid is laag (293 adressen per km²), wat past bij een landelijke, rustige omgeving.