Woning te huur: Helderseweg 31D, Alkmaar

Helderseweg 31D

Bergerhof en Blaeustraatkwartier, Alkmaar

€ 600 p.m.
Buurt Bergerhof en Blaeustraatkwartier, AlkmaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
Al 125 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 19 dagen
Jumbo op 473m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in Alkmaar-West

Deze forse bedrijfsruimte aan de Helderseweg 31D in Alkmaar biedt 189 m² aan praktische vloeroppervlakte. Het pand uit 1950 heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. Met een huurprijs van €600 per maand is dit een scherpe optie vergeleken met andere huurwoningen in Alkmaar.

De buurt: Bergerhof en Blaeustraatkwartier

De woning ligt in de buurt Bergerhof en Blaeustraatkwartier, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. De buurt heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2108. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 5 minuten lopen en Vomar op 8 minuten. Basisscholen zoals Openbare Basisschool Jules Verne en De Rank zijn om de hoek, op loopafstand. Het treinstation van Alkmaar ligt op 10 minuten lopen. De gemeente Alkmaar biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hanson Bedrijfsmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600 p.m.
Prijs per m²€ 3 p.m.
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte6644m²
Bouwjaar1950
EnergielabelC
BuurtBergerhof en Blaeustraatkwartier
WijkWest
GemeenteAlkmaar

Locatie

Helderseweg 31D, Alkmaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergerhof en Blaeustraatkwartier

Inwoners1.870
Mannen45%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergerhof en Blaeustraatkwartier

Woningvoorraad868
Gem. WOZ-waarde€ 327.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Muiderwaard 416
473m
Vomar
Bellinistraat 71
631m
AH to go
Stationsweg 43B
692m

Scholen

67 binnen 5 km

Openbare Basisschool Jules Verne
Basisonderwijs · 192 leerlingen
566m
De Rank
Basisonderwijs · 123 leerlingen
642m
Openbare Basisschool Nicolaas Beets locatie Beethovensingel
Basisonderwijs · 402 leerlingen
642m

Veelgestelde vragen

Over Helderseweg 31D, Alkmaar

Welk energielabel heeft Helderseweg 31D?

De woning aan Helderseweg 31D in Alkmaar heeft energielabel C.

Is €600 per maand een realistische huurprijs voor deze ruimte?

Ja, de huurprijs van €600 is marktconform voor deze buurt. De gemiddelde huurprijs in de buurt is €650, en de mediaan ook €650. Met 189 m² kom je uit op €3,44 per m², wat scherp is. Er is momenteel slechts één ander huuraanbod in de buurt, dus de keuze is beperkt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel beweegt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2108, wat betekent dat het sterk stedelijk is. De mate van stedelijkheid is 2 op een schaal van 1 tot 5, waarbij 1 zeer sterk stedelijk is. Je woont dus in een drukke, stedelijke omgeving met veel voorzieningen dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool Jules Verne ligt op 566 meter, De Rank op 642 meter, en Openbare Basisschool Nicolaas Beets locatie Beethovensingel ook op 642 meter. Voor voortgezet onderwijs is De Viaan (praktijkonderwijs) op 682 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Alkmaar ligt op 1,0 km afstand, ongeveer 12 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor dagelijks woon-werkverkeer.

Wat is de samenstelling van de buurt qua huishoudens?

De buurt telt 1870 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. Er zijn 520 eenpersoonshuishoudens, 275 huishoudens met kinderen en 215 zonder kinderen. De leeftijdsgroep 25-45 jaar is het grootst met 615 personen.

Hanson Bedrijfsmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk