Woning te koop: Hermanusweg 4-22, Schaijk

Hermanusweg 4-22

Verspreide huizen Schaijkse Heide, Maashorst

€ 139.000
Buurt Verspreide huizen Schaijkse Heide, SchaijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1100m²
1100m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schaijk

Deze woning aan de Hermanusweg 4-22 in Schaijk biedt een bijzondere combinatie van rust en ruimte. Met 1100 m² grond en een bouwjaar van 1974 is het een plek waar je echt tot rust kunt komen. De prijs van €139.000 is scherp voor een woning met zoveel landelijke allure. Bekijk ook andere woningen in Maashorst voor een idee van het aanbod.

Buurt Verspreide huizen Schaijkse Heide

De buurt Verspreide huizen Schaijkse Heide is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar de natuur dichtbij is. De buurt Verspreide huizen Schaijkse Heide heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2, wat duidt op een mix van stellen en gezinnen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn op twee straten verder, of bij de Jumbo om de hoek. Voor de kinderen is Basisschool De Regenboog op tien minuten lopen, en Basisschool Den Omgang ook vlakbij. De gemeente Maashorst biedt verder alle voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Vakantie Makelaar B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.000
Prijs per m²€ 126
Woonoppervlakte1100m²
Perceeloppervlakte13335m²
Bouwjaar1974
BuurtVerspreide huizen Schaijkse Heide
WijkSchaijk
GemeenteMaashorst

Locatie

Hermanusweg 4-22, Schaijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Schaijkse Heide

Inwoners525
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen Schaijkse Heide

Woningvoorraad170
Gem. WOZ-waarde€ 478.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen19%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Kapelanieplein 23
1758m
Jumbo
Kapelanieplein 2
1786m
SPAR express
Rijksweg 72
2237m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 380 leerlingen
2045m
Basisschool Den Omgang
Basisonderwijs · 155 leerlingen
2178m
De Vlinder Speciaal Onderwijs
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
2920m

Veelgestelde vragen

Over Hermanusweg 4-22, Schaijk

Is €139.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €139.000 is marktconform. In de buurt ligt de gemiddelde vraagprijs rond €144.250, en de mediaanprijs is hetzelfde. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €131, wat voor deze oppervlakte van 1100 m² een scherpe prijs oplevert. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €188.125 weg, maar die hadden vaak een andere oppervlakte.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation is 8,8 km verderop, dus niet direct om de hoek. De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 2,4 km, en basisscholen op ongeveer 2 km. Het is een rustige plek waar je vooral tot rust komt, maar voorzieningen zijn wel bereikbaar.