Woning te koop: Het Zwiggelterveld 121, Zwiggelte

Het Zwiggelterveld 121

Verspreide huizen Zwiggelte, Midden-Drenthe

€ 127.500
Buurt Verspreide huizen Zwiggelte, ZwiggelteBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zwiggelte

Dit vrijstaande huis uit 1994 staat in het buitengebied van Zwiggelte, een dorp in de gemeente Midden-Drenthe. Met 64 m² woonoppervlak en energielabel B is het een compacte, zuinige woning. De vraagprijs van €127.500 is scherp voor een koopwoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Midden-Drenthe voor een idee van het aanbod.

De buurt: Verspreide huizen Zwiggelte

De buurt Verspreide huizen Zwiggelte telt 205 inwoners en is erg rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk). De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (81%). Het is een buurt met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Lidl, beide op ruim 4 km afstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Kindcentrum De Wegwijzer en IKC de Lindelaar, beide op ongeveer 3,4 km. Het is een omgeving waar je echt op de auto bent aangewezen. De gemeente Midden-Drenthe biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,2 km en een treinstation op 8,1 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonaccent Natuurlijk op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 127.500
Prijs per m²€ 1.992
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte59511m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Zwiggelte
WijkZwiggelte
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Het Zwiggelterveld 121, Zwiggelte

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zwiggelte

Inwoners205
Mannen51%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester Gualthérie van Weezelplein 8
4063m
Lidl
Brinklaan 2
4210m
Coop
Hoofdstraat 18
5672m

Scholen

2 binnen 5 km

Kindcentrum De Wegwijzer
Basisonderwijs · 65 leerlingen
3401m
IKC de Lindelaar
Basisonderwijs · 225 leerlingen
3434m

Veelgestelde vragen

Over Het Zwiggelterveld 121, Zwiggelte

Welk energielabel heeft Het Zwiggelterveld 121?

De woning aan Het Zwiggelterveld 121 in Zwiggelte heeft energielabel B.

Is €127.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €127.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 64 m² met energielabel B uit 1994. In de buurt Verspreide huizen Zwiggelte zijn koopwoningen schaars, en de prijs lijkt marktconform voor een woning in het buitengebied.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Zwiggelte, dus je bent afhankelijk van de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,1 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 4 km. Het is een rustige, afgelegen locatie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het bouwjaar 1994 en label B wijzen op goede isolatie en een efficiënte verwarming.