Woning te koop: Hof van Halenweg 2-277, Hooghalen
12 uur geleden ontdekt

Hof van Halenweg 2-277

Verspreide huizen Hooghalen, Midden-Drenthe

€ 239.500
Buurt Verspreide huizen Hooghalen, HooghalenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime woning in het groene Hooghalen

Deze woning aan de Hof van Halenweg in Hooghalen biedt een woonoppervlak van 115 m² en een energielabel C. De advertentie vermeldt geen woningtype, waardoor de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt gaat, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €239.500 is dit aanbod te vergelijken met andere woningen in Midden-Drenthe.

De buurt Verspreide huizen Hooghalen

De buurt Verspreide huizen Hooghalen is een rustige, landelijke omgeving met 545 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (92%) en koopwoningen (84%). De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De stedelijkheid is zeer laag (omgevingsadressendichtheid 127), wat past bij het groene karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op nog geen 800 meter lopen. Basisschool IKC De Bosvlinder zit om de hoek, op 809 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar het Vincent van Gogh Lyceum in Beilen, op bijna 7 km. De gemeente Midden-Drenthe biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,7 km en een park op 4,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Groenhout Makelaars Midden-Drenthe op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 2.083
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte497m²
Bouwjaar2004
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Hooghalen
WijkHooghalen
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

Hof van Halenweg 2-277, Hooghalen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hooghalen

Inwoners545
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Hoofdstraat 18
782m
Poiesz
Het Sticht 3
6798m
Albert Heijn
Weversstraat 3
7404m

Scholen

3 binnen 5 km

IKC De Bosvlinder
Basisonderwijs · 85 leerlingen
809m
Basisschool De Flint
Basisonderwijs · 32 leerlingen
4729m
IKC 't Hieker Nust
Basisonderwijs · 64 leerlingen
4869m

Veelgestelde vragen

Over Hof van Halenweg 2-277, Hooghalen

Welk energielabel heeft Hof van Halenweg 2-277?

De woning aan Hof van Halenweg 2-277 in Hooghalen heeft energielabel C.

Is €239.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €239.500 is marktconform voor een woning van 115 m² met energielabel C in Hooghalen. De prijs per m² ligt rond de €2.083, wat gebruikelijk is in deze regio. Omdat het woningtype niet in de advertentie staat, is het lastig om een preciezere vergelijking te maken.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet extreem. De stookkosten zullen naar verwachting gemiddeld zijn voor een woning van dit formaat. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder meer details.

Hoe is de buurt Verspreide huizen Hooghalen om in te wonen?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag, dus je hebt veel ruimte om je heen. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 809 meter afstand vind je IKC De Bosvlinder, een basisschool met 85 leerlingen. Andere basisscholen in de omgeving zijn Basisschool De Flint (4,7 km) en IKC 't Hieker Nust (4,9 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Beilen, op 6,8 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,7 km afstand. Dat is bijvoorbeeld station Beilen. Vanaf daar kun je naar steden als Groningen of Assen reizen.

Waarom staat er geen woningtype in de advertentie?

Groenhout Makelaars Midden-Drenthe heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie. Daardoor kunnen we niet zeggen of het om een vrijstaand huis, twee-onder-een-kap of ander type gaat.