Woning te koop: Hof van Zeeland 18, Heinkenszand

Hof van Zeeland 18

Buitengebied Heinkenszand, Borsele

€ 174.500
Buurt Buitengebied Heinkenszand, HeinkenszandBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit vrijstaande huis in Heinkenszand biedt een fijne plek voor wie van rust houdt. Met 65 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie. De woning uit 1998 staat in het buitengebied, waar je echt tot rust komt. De vraagprijs van €174.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Borsele.

Buitengebied Heinkenszand

De buurt Buitengebied Heinkenszand is een rustige, landelijke omgeving met ongeveer 500 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en waar je elkaar kent. De buurt heeft een laag aantal misdrijven, wat bijdraagt aan het veilige gevoel.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op twee straten verder. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Omnis Kindcentrum De Reiger en Jan van Schengenschool, beide op loopafstand. De gemeente Borsele biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruiterplaat Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 174.500
Prijs per m²€ 2.685
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte294m²
Bouwjaar1998
EnergielabelC
BuurtBuitengebied Heinkenszand
WijkHeinkenszand
GemeenteBorsele

Locatie

Hof van Zeeland 18, Heinkenszand

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Heinkenszand

Inwoners500
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
Stenevate 2
1769m
Jumbo
Van Doornestraat 2
6151m
Jumbo
Marconistraat 1-2
6185m

Scholen

9 binnen 5 km

Omnis Kindcentrum De Reiger
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1525m
Jan van Schengenschool
Basisonderwijs · 235 leerlingen
1525m
Alberoschool Cbs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 110 leerlingen
1538m

Veelgestelde vragen

Over Hof van Zeeland 18, Heinkenszand

Welk energielabel heeft Hof van Zeeland 18?

De woning aan Hof van Zeeland 18 in Heinkenszand heeft energielabel C.

Is €174.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €174.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 65 m² met energielabel C in het buitengebied van Heinkenszand. De prijs sluit aan bij wat je in deze regio mag verwachten voor een woning uit 1998.

Hoe is het energielabel C van deze woning?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar het is niet zo zuinig als een A-label. Het is goed om te weten dat er geen gegevens zijn over isolatie of dubbel glas in de beschrijving.

Wat voor buurt is Buitengebied Heinkenszand?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel gezinnen en een laag criminaliteitscijfer. Er wonen ongeveer 500 mensen, en de sfeer is dorps en veilig. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.