Woning te koop: Holterweg 85-86, Nieuw Heeten

Holterweg 85-86

Buitengebied Nieuw Heeten, Raalte

€ 160.000
Buurt Buitengebied Nieuw Heeten, Nieuw HeetenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1551m²
1551m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit recreatiehuis aan de Holterweg 85-86 in Nieuw Heeten is een plek waar je echt tot rust komt. Met 1551 m² grond en een bouwjaar van 1986 is het een vrijstaand huis in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €160.000 is scherp voor een woning met zoveel grond, zeker vergeleken met andere woningen in Raalte.

Buitengebied Nieuw Heeten

De buurt Buitengebied Nieuw Heeten is dunbevolkt met 535 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 97. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen (73%) en vooral koopwoningen (83%). De bevolking is gemengd, met een redelijk aandeel gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 4,3 km afstand, om de hoek in Nieuw Heeten. De dichtstbijzijnde basisschool, Sint Jozefschool, ligt op 5 minuten lopen (528 m). Ook kinderdagverblijven zijn binnen 2,4 km te vinden. Het is een plek waar je de auto nodig hebt, maar de rust is er onbetaalbaar. De gemeente Raalte biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,1 km en een bibliotheek op 3,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RobersVincent Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 160.000
Prijs per m²€ 103
Woonoppervlakte1551m²
Perceeloppervlakte17233m²
Bouwjaar1986
BuurtBuitengebied Nieuw Heeten
WijkNieuw Heeten
GemeenteRaalte

Locatie

Holterweg 85-86, Nieuw Heeten

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Nieuw Heeten

Inwoners535
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 36
4229m
Aldi
Zwartepad 14
6860m
PLUS
Dorpsstraat 20
6878m

Scholen

4 binnen 5 km

Sint Jozefschool
Basisonderwijs · 81 leerlingen
528m
Interconfessionele Basisschool Wereldwijzer
Basisonderwijs · 45 leerlingen
2971m
Sint Bernadette
Basisonderwijs · 267 leerlingen
4517m

Veelgestelde vragen

Over Holterweg 85-86, Nieuw Heeten

Is €160.000 een realistische prijs voor dit recreatiehuis?

De vraagprijs van €160.000 is aan de lage kant voor een vrijstaand huis met 1551 m² grond. In de buurt Buitengebied Nieuw Heeten zijn de meeste woningen koopwoningen (83%), en de prijs per m² grond is hier gunstig. Het is een scherpe prijs, maar let op: het is een recreatiehuis, dus er kunnen beperkingen zijn voor permanente bewoning.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1986?

Een woning uit 1986 is inmiddels bijna 40 jaar oud. Denk aan mogelijke vervanging van dak, kozijnen of installaties zoals de cv-ketel. Het energielabel is niet bekend, maar label A is zeer zuinig, label G betekent hoge stookkosten verwachten.

Hoe rustig is het in Buitengebied Nieuw Heeten?

Het is er zeer rustig. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad 5 (niet stedelijk) en een omgevingsadressendichtheid van 97, wat betekent dat er weinig woningen per km² zijn. Er zijn 535 inwoners en weinig voorzieningen in de directe omgeving. Ideaal voor wie van stilte en ruimte houdt.