Woning te koop: Horrelshoogte 43, Ouddorp

Horrelshoogte 43

Ouddorp oude nieuwlandseweg, Goeree-Overflakkee

€ 170.000
Buurt Ouddorp oude nieuwlandseweg, OuddorpBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Ouddorp

Dit appartement aan de Horrelshoogte 43 in Ouddorp is een fijne plek voor wie van rust houdt. Het is een woning uit 1971 met een woonoppervlak van 45 m². De vraagprijs van €170.000 is marktconform voor een appartement in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Goeree-Overflakkee voor een vergelijking.

De buurt Ouddorp oude nieuwlandseweg

De buurt is rustig en heeft een dorps karakter. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt Ouddorp oude nieuwlandseweg is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 565. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-data.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op een paar minuten lopen ligt. Ook de Albert Heijn en SPAR zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals School Met De Bijbel Koningin Beatrix en Openbare Basisschool De Westhoek, beide op loopafstand. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt een rustige omgeving met veel natuur.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Blue Living Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 170.000
Prijs per m²€ 3.778
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte275m²
Bouwjaar1971
BuurtOuddorp oude nieuwlandseweg
WijkOuddorp
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Horrelshoogte 43, Ouddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ouddorp oude nieuwlandseweg

Inwoners245
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Molenweg 4
1201m
Albert Heijn
Dorpstienden 14
1508m
SPAR
Westerweg 34
1575m

Scholen

3 binnen 5 km

School Met De Bijbel Koningin Beatrix
Basisonderwijs · 373 leerlingen
837m
Openbare Basisschool De Westhoek
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1503m
Basisschool Buten De Poorte
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3534m

Veelgestelde vragen

Over Horrelshoogte 43, Ouddorp

Is €170.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €170.000 is marktconform voor een appartement van 45 m² in Ouddorp. Het bouwjaar 1971 betekent dat je rekening moet houden met onderhoud, maar de prijs is niet buitensporig hoog of laag vergeleken met vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Ouddorp?

Ouddorp ligt op het eiland Goeree-Overflakkee. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 44 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 565.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo op 1,2 km en Albert Heijn op 1,5 km. Ook zijn er basisscholen en een huisartsenpraktijk in de buurt. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of treinstation moet je verder reizen.