Woning te koop: Hortensiastraat 10C, Wezep
Verkocht onder voorbehoud
KopenOldebroekWezepWezep-CentrumHortensiastraat 10C

Hortensiastraat 10C

Wezep-Centrum, Oldebroek

€ 494.500
Buurt Wezep-Centrum, WezepBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouw in Wezep

Deze woning aan de Hortensiastraat is in 2024 gebouwd en heeft energielabel A++++, wat extreem zuinig is. De advertentie vermeldt geen woningtype, maar met 142 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €494.500 is dit een opvallend aanbod. De prijs ligt 21% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €626.333. Bekijk ook andere woningen in Oldebroek.

Wezep-Centrum

De buurt Wezep-Centrum is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen (84%) en een rustige, nette uitstraling. Een bewoner zegt: "De buurt is goed bereikbaar en het centrum zit erg dichtbij. De straat is schoon en ziet er netjes uit." Een andere bewoner, net nieuw in het dorp, is benieuwd naar wat er te ontdekken valt. De buurt telt ruim 4100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Lees meer over de buurt Wezep-Centrum.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar PLUS (op 337 m) of Lidl (373 m). Ook Aldi en Boni zitten op loopafstand. Basisscholen zijn er volop: Dalton Kindcentrum De Wereldweide ligt op 211 m, en Christelijke basisschool De Spoorzoeker op 480 m. Het station van Wezep is op 900 m lopen. De gemeente Oldebroek biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via Keizer Garantiemakelaars en op Funda aangeboden. De advertentie vermeldt geen woningtype, maar de overige gegevens zijn compleet.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 494.500
Prijs per m²€ 3.482
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte247m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtWezep-Centrum
WijkWezep
GemeenteOldebroek

Locatie

Hortensiastraat 10C, Wezep

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.7
GM
03-02-2025
Veilig en goed bereikbaar

De buurt is goed bereikbaar en het centrum zit erg dichtbij. De buren zelf hebben een buurt bbq georganiseerd. De straat is schoon en ziet er netjes uit.

7.5
S. B.
02-12-2023
Nieuwe bewoner

Sinds een paar maanden nieuwe inwoner van dit dorp. Benieuwd wat er nog te ontdekken valt

Buurt statistieken

Gegevens uit Wezep-Centrum

Inwoners4.125
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Wezep-Centrum

Woningvoorraad1.815
Gem. WOZ-waarde€ 317.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Clematisstraat 3
337m
Lidl
Meidoornplein 57
373m
Aldi
Zuiderzeestraatweg 510
394m

Scholen

15 binnen 5 km

Dalton Kindcentrum De Wereldweide
Basisonderwijs · 50 leerlingen
211m
Christelijke basisschool De Spoorzoeker
Basisonderwijs · 215 leerlingen
480m
Christelijke Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 193 leerlingen
487m

Veelgestelde vragen

Over Hortensiastraat 10C, Wezep

Welk energielabel heeft Hortensiastraat 10C?

De woning aan Hortensiastraat 10C in Wezep heeft energielabel A++++.

Is €494.500 een scherpe prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt 21% onder het buurtgemiddelde van €626.333. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €475.758, dus deze prijs is marktconform. Het is een nieuwbouwwoning uit 2024 met een zeer zuinig energielabel.