Woning te koop: Immenweg 15-147, Lunteren
KopenEdeLunterenLunterse BuurtbosImmenweg 15-147

Immenweg 15-147

Lunterse Buurtbos, Ede

€ 169.500
Buurt Lunterse Buurtbos, LunterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1100m²
1100m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit is een recreatiewoning in het bosrijke Lunterse Buurtbos, een rustige omgeving waar je echt tot rust komt. Met 1100 m² grond en een woonoppervlak van 110 m² is er ruimte genoeg. De woning uit 1992 is in goede staat en wordt nu aangeboden voor € 169.500. Dat is een scherpe prijs voor een recreatiewoning in deze omgeving, zeker vergeleken met andere woningen in Ede.

Buurt Lunterse Buurtbos

De buurt Lunterse Buurtbos is een kleine, bosrijke buurt met ongeveer 300 inwoners. Het is er rustig en groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en er wonen veel 45-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene buurt zien.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn of Coop, beide op ongeveer 3,3 km afstand. Voor de kinderen is er basisschool De Wegwijzer op 3,4 km. Ook zijn er andere scholen zoals C N S De Triangel en De Bron in de buurt. Het is een rustige omgeving waar je de auto nodig hebt voor dagelijkse boodschappen en school. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij Ede-Wageningen B.V. en platforms als Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.500
Prijs per m²€ 154
Woonoppervlakte1100m²
Perceeloppervlakte39029m²
Bouwjaar1992
BuurtLunterse Buurtbos
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Immenweg 15-147, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Lunterse Buurtbos

Inwoners300
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
3285m
Coop
Molenparkweg 7
3337m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
3405m

Scholen

20 binnen 5 km

De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
3429m
C N S De Triangel
Basisonderwijs · 347 leerlingen
3457m
De Bron
Basisonderwijs · 324 leerlingen
3548m

Veelgestelde vragen

Over Immenweg 15-147, Lunteren

Is € 169.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs is marktconform voor een recreatiewoning in Lunterse Buurtbos. Met 1100 m² grond en een woonoppervlak van 110 m² is het een ruime woning. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak rond dit bedrag. Het is een scherpe prijs gezien de rustige, bosrijke omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Lunterse Buurtbos?

De buurt is rustig gelegen in het bos. Het treinstation is op 2,3 km afstand, dus met de fiets of auto ben je er zo. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op ongeveer 3,3 km. De auto is handig, maar ook de fiets is een optie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is De Wegwijzer op 3,4 km. Ook C N S De Triangel en De Bron zitten in de buurt. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lunteren of Ede, op 6,2 km.

Wat voor type woning is dit precies?