Woning te koop: Immenweg 15-679, Lunteren
KopenEdeLunterenLunterse BuurtbosImmenweg 15-679

Immenweg 15-679

Lunterse Buurtbos, Ede

€ 197.500
Buurt Lunterse Buurtbos, LunterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1100m²
1100m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Lunterse Buurtbos

Dit recreatiehuis aan de Immenweg 15-679 in Lunteren biedt een bijzondere combinatie van rust en natuur. Met 1100 m² grond en een woonoppervlak van 110 m² uit 1992 is het een plek waar je echt tot rust komt. De vraagprijs van €197.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Ede.

Lunterse Buurtbos: een bosrijke buurt

De buurt Lunterse Buurtbos is een rustige, bosrijke omgeving met veel groen. Het is een plek waar je de stilte kunt opzoeken, maar ook dicht bij de voorzieningen van Lunteren zit. De buurt telt ongeveer 300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Lunterse Buurtbos.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op ruim 3 km afstand, of bij de Coop en Aldi in de buurt. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn De Wegwijzer en C N S De Triangel, beide op ongeveer 3,5 km. Het treinstation van Lunteren ligt op 2,3 km. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Luyten Makelaardij op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 197.500
Prijs per m²€ 180
Woonoppervlakte1100m²
Perceeloppervlakte39029m²
Bouwjaar1992
BuurtLunterse Buurtbos
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Immenweg 15-679, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Lunterse Buurtbos

Inwoners300
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
3285m
Coop
Molenparkweg 7
3337m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
3405m

Scholen

20 binnen 5 km

De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
3429m
C N S De Triangel
Basisonderwijs · 347 leerlingen
3457m
De Bron
Basisonderwijs · 324 leerlingen
3548m

Veelgestelde vragen

Over Immenweg 15-679, Lunteren

Is €197.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €197.500 is marktconform voor een recreatiewoning met 110 m² woonoppervlak en 1100 m² grond in Lunterse Buurtbos. De woning is gebouwd in 1992 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een bosrijke omgeving, op 2,5 km van de dichtstbijzijnde supermarkt en basisschool. Het treinstation van Lunteren is 2,3 km verderop. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Lunteren of Ede.

Is deze woning geschikt als permanente woning?

De woning is bestemd als recreatiewoning. Of je er permanent kunt wonen, hangt af van de bestemmingsplanregels van de gemeente Ede.

Wat is de staat van onderhoud van de woning?

De woning is gebouwd in 1992 en verkeert in een goede staat.