Woning te koop: It String 7-0007, Goingarijp
KopenDe Fryske MarrenGoingarijpIt String 7-0007

It String 7-0007

Goingarijp, De Fryske Marren

€ 339.500
Buurt Goingarijp, GoingarijpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Goingarijp

Dit appartement aan It String 7-0007 in Goingarijp is een oase van rust. Het is een lichte woning met een fijne indeling. De woning uit 1993 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €339.500 is dit een marktconforme prijs voor een woning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in De Fryske Marren voor een vergelijking.

Goingarijp: een dorp met karakter

Goingarijp is een klein dorp in de gemeente De Fryske Marren, met ongeveer 240 inwoners. Het is een plek waar rust en natuur centraal staan. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel huishoudens zonder kinderen. De sfeer is gemoedelijk en dorps. Meer over de omgeving lees je op de pagina over de buurt Goingarijp.

Het dagelijks leven in Goingarijp

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, vind je op ruim 5 kilometer afstand. Ook scholen liggen op afstand: de dichtstbijzijnde basisschool, Samenlevingsschool Bloei, is op 3 kilometer. Het is dus een omgeving waar je vooral op de auto bent aangewezen. De gemeente De Fryske Marren biedt echter veel natuur en recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Musscher & Sonneveld Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 339.500
Prijs per m²€ 5.566
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte202m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtGoingarijp
WijkGoingarijp
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

It String 7-0007, Goingarijp

Buurt statistieken

Gegevens uit Goingarijp

Inwoners240
Mannen52%
Vrouwen46%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Albert Heijn
Midstraat 28 30
5263m
Aldi
Sinnebuorren 10
5447m
Lidl
E A Borgerstraat 1-18
5744m

Scholen

1 binnen 5 km

Samenlevingsschool Bloei
Basisonderwijs · 44 leerlingen
3012m

Veelgestelde vragen

Over It String 7-0007, Goingarijp

Welk energielabel heeft It String 7-0007?

De woning aan It String 7-0007 in Goingarijp heeft energielabel B.

Is €339.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €339.500 is marktconform voor een appartement van 61 m² met energielabel B in Goingarijp. De woning is uit 1993 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een redelijke prijs voor wie rust en ruimte zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van Goingarijp?

Goingarijp is een klein dorp in Friesland, gelegen in de gemeente De Fryske Marren. Het treinstation ligt op 9,1 kilometer afstand, dus je bent vooral op de auto aangewezen. De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 5,3 kilometer. Het is een rustige omgeving.

Wat is de sfeer in de buurt?

Goingarijp is een klein dorp met ongeveer 240 inwoners. De bevolking bestaat voornamelijk uit 45-plussers en ouderen. Er zijn weinig voorzieningen, maar de rust en ruimte worden gewaardeerd. Het is een hechte gemeenschap waar iedereen elkaar kent.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Samenlevingsschool Bloei op 3 kilometer afstand. Andere scholen, zoals Wumkesskoalle en Christelijke Basisschool It Harspit, liggen op ruim 5 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een grotere plaats, op 7,3 kilometer afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie. De energiekosten zullen lager zijn dan bij een woning met een slechter label, maar hoger dan bij een A-label.

Zijn er winkels en restaurants in de buurt?

In Goingarijp zelf zijn geen supermarkten. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 5,3 kilometer. Er is wel een restaurant op slechts 0,5 kilometer afstand. Voor uitgebreide boodschappen moet je naar een grotere plaats.