Woning te koop: Kapelleboslaan 41-10E, Noordwijk (Zh)

Kapelleboslaan 41-10E

Buitengebied Noordwijk Noord, Noordwijk

€ 325.000
Buurt Buitengebied Noordwijk Noord, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 269m²
269m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit appartement van 269 m² aan de Kapelleboslaan in Noordwijk biedt een bijzondere combinatie van woonruimte en rust. Het is een recreatiewoning uit 1935, gelegen in het groene buitengebied. De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk het met andere woningen in Noordwijk.

Buitengebied Noordwijk Noord

De buurt Buitengebied Noordwijk Noord is dunbevolkt met 645 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid. Het is een rustige, landelijke omgeving waar vooral oudere bewoners en stellen zonder kinderen wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, veel rust.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de supermarkten in Noordwijk. Albert Heijn, Lidl en Dirk liggen op ruim twee kilometer afstand, dus een auto is handig. Basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof en De Regenboog zijn ook op loopafstand, maar wel een flink eind lopen. De gemeente Noordwijk biedt verder strand en duinen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via UwTweedehuismakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 1.208
Woonoppervlakte269m²
Perceeloppervlakte13867m²
Bouwjaar1935
BuurtBuitengebied Noordwijk Noord
WijkNoordwijk Buitengebied
GemeenteNoordwijk

Locatie

Kapelleboslaan 41-10E, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noordwijk Noord

Inwoners645
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Zeestraat 14A
2637m
Lidl
Dorpsstraat 4
2644m
Dirk
Dorpsringweg 2
2651m

Scholen

6 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Prinsenhof
Basisonderwijs · 463 leerlingen
2540m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3414m
Rooms Katholieke Basisschool St Victor
Basisonderwijs · 476 leerlingen
3543m

Veelgestelde vragen

Over Kapelleboslaan 41-10E, Noordwijk (Zh)

Is €325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €325.000 voor een recreatiewoning van 269 m² in het buitengebied van Noordwijk is marktconform. Het is een ruime woning, maar het bouwjaar 1935 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning, geen reguliere woning. Dat betekent dat er mogelijk beperkingen zijn aan het gebruik, zoals alleen recreatief verblijf. Check de bestemming bij de gemeente om te weten of je er permanent mag wonen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Noordwijk, dus je bent afhankelijk van de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,3 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar de omgeving is rustig en groen.