Woning te koop: Kerkbrink 25, Breukelen
Verkocht onder voorbehoud

Kerkbrink 25

Breukelen Midden, Stichtse Vecht

€ 312.500
Buurt Breukelen Midden, BreukelenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 72m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan de Kerkbrink in Breukelen ademt de sfeer van een dorp met historie. Het is een oud huis uit 1920, maar met energielabel A++ is het verrassend zuinig. Met 111 vierkante meter woonoppervlak is het ruim genoeg voor een gezin of stel. De vraagprijs van €312.500 is marktconform voor een woningen in Stichtse Vecht van dit type.

Buurt Breukelen Midden

De buurt Breukelen Midden wordt door een bewoner omschreven als 'rustig en vriendelijk, zoals het vroeger was'. De huizen zijn oud, met grote bomen, maar niet meer van deze tijd. In de buurt wonen relatief veel 65-plussers (685 van de 2125 inwoners), en de helft van de woningen is een eengezinswoning.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die naast de deur ligt op 72 meter. Ook de Albert Heijn is om de hoek, op 150 meter. Basisschool De Bijenschans zit twee straten verder (274 meter), en het Broeckland College voor voortgezet onderwijs is op loopafstand (477 meter). De gemeente Stichtse Vecht biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Lonkhuizen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 312.500
Prijs per m²€ 2.815
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA++
BuurtBreukelen Midden
WijkBreukelen
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Kerkbrink 25, Breukelen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Ireen
31-07-2023
Vriendelijke buurt

Rustige en vriendelijke buurt. Voelt beetje zoals het vroeger was. Oudere huizen. Grote bomen. Huizen zijn wel heel oud en niet meer van deze tijd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Breukelen Midden

Inwoners2.125
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Aldi
Hazeslinger 10
72m
Albert Heijn
Markt 10
150m
Jumbo
Karel Doormanweg 10-25
870m

Scholen

25 binnen 5 km

Christelijke Nationale School De Bijenschans
Basisonderwijs · 98 leerlingen
274m
Broeckland College
Voortgezet onderwijs · 429 leerlingen
477m
Openbare Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 183 leerlingen
503m

Veelgestelde vragen

Over Kerkbrink 25, Breukelen

Welk energielabel heeft Kerkbrink 25?

De woning aan Kerkbrink 25 in Breukelen heeft energielabel A++.

Is €312.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €312.500 voor een woning van 111 m² met energielabel A++ in Breukelen is marktconform. Het bouwjaar 1920 is oud, maar het energielabel is uitstekend, wat de stookkosten laag houdt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is redelijk.

Hoe is de buurt Breukelen Midden om in te wonen?

De buurt wordt door een bewoner beoordeeld met een 9 en omschreven als 'rustig en vriendelijk, zoals het vroeger was'. Er zijn veel oudere huizen en grote bomen. De bevolking is gemiddeld ouder, met veel 65-plussers. Het is een veilige buurt met 71 misdrijven per jaar.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Bijenschans zit op 274 meter, en het Broeckland College voor voortgezet onderwijs op 477 meter. Ook Openbare Basisschool De Regenboog en KBS Willibrordus zijn dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Breukelen ligt op 1,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, wat zeer zuinig is. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en de energiekosten laag zullen zijn. Dit is bijzonder voor een huis uit 1920.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Aldi ligt op 72 meter en de Albert Heijn op 150 meter. Ook de Jumbo is op 870 meter te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Van Lonkhuizen Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk