Woning te koop: Koaidyk 6-663, Earnewâld
KopenTytsjerksteradielEarnewâldKoaidyk 6-663

Koaidyk 6-663

Earnewâld, Tytsjerksteradiel

€ 332.500
Buurt Earnewâld, EarnewâldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met uitzicht op het water

Dit appartement in Earnewâld ligt aan het water, met een prachtig uitzicht over de Koaidyk. Het is een rustige plek, midden in de natuur. De woning uit 1993 heeft een oppervlakte van 67 m² en energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €332.500 is marktconform voor een appartement in deze omgeving. Bekijk ook de woningen in Tytsjerksteradiel voor vergelijkbare opties.

Earnewâld

Earnewâld is een klein dorp in de gemeente Tytsjerksteradiel, met ongeveer 345 inwoners. Het is een waterrijke omgeving. De bevolking bestaat voor een groot deel uit ouderen en gezinnen. De sfeer is rustig en dorps. Meer over de omgeving lees je op de pagina over de gemeente Tytsjerksteradiel.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op loopafstand ligt. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Master Frankeskoalle op ongeveer 10 minuten lopen. Het is een plek waar je de auto vaak kunt laten staan voor de dagelijkse dingen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wonen aan water Makelaars Leeuwarden op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 332.500
Prijs per m²€ 4.963
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte55855m²
Bouwjaar1993
EnergielabelB
BuurtEarnewâld
WijkEarnewâld
GemeenteTytsjerksteradiel

Locatie

Koaidyk 6-663, Earnewâld

Buurt statistieken

Gegevens uit Earnewâld

Inwoners345
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Buorren 13
3287m
SPAR
Greate Buorren 40
4566m
Jumbo
Markt 38
7618m

Scholen

3 binnen 5 km

Master Frankeskoalle
Basisonderwijs · 39 leerlingen
761m
De Finne
Basisonderwijs · 70 leerlingen
4267m
Christelijke Basisschool De Wrâldpoarte
Basisonderwijs · 137 leerlingen
4692m

Veelgestelde vragen

Over Koaidyk 6-663, Earnewâld

Welk energielabel heeft Koaidyk 6-663?

De woning aan Koaidyk 6-663 in Earnewâld heeft energielabel B.

Is €332.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €332.500 is marktconform voor een appartement van 67 m² met energielabel B in Earnewâld. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio. Houd er rekening mee dat de uiteindelijke verkoopprijs kan afwijken, afhankelijk van de marktomstandigheden.

Hoe is de bereikbaarheid van Earnewâld?

Earnewâld is een afgelegen dorp in Friesland. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 12,1 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en scholen in de buurt?

Ja, er is een SPAR-supermarkt op 0,7 km afstand en een basisschool (Master Frankeskoalle) op 0,5 km. Voor uitgebreidere voorzieningen, zoals een middelbare school of bibliotheek, moet je naar omliggende plaatsen reizen.