Woning te koop: Koksbosweg 4-9, Formerum

Koksbosweg 4-9

Verspreide huizen Formerum-Zuid, Terschelling

€ 875.000
Buurt Verspreide huizen Formerum-Zuid, FormerumBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Formerum

Dit appartement aan de Koksbosweg 4-9 in Formerum ligt in een rustige omgeving, omringd door de natuur van Terschelling. Met 50 m² woonoppervlak is het compact maar functioneel. De woning uit 2000 is in goede staat en wordt nu te koop aangeboden voor € 875.000. Vergeleken met andere woningen in Terschelling is dit een aan de hoge kant geprijsd appartement.

De buurt: Verspreide huizen Formerum-Zuid

De buurt Verspreide huizen Formerum-Zuid is een kleine, rustige woonwijk met slechts 105 inwoners. De meeste woningen zijn koopwoningen (87%) en er wonen veel 45-plussers. Het is een plek waar je elkaar kent en de rust opzoekt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op loopafstand ligt, om de hoek. Ook de SPAR is twee straten verder. Voor kinderen is er basisschool Obs 't Hunnighouwersgat op tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs 't Schylger Jouw net iets verder. De gemeente Terschelling biedt verder een restaurant op loopafstand en een huisartsenpraktijk op twee straten verder.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Van Keulen Terschelling B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 17.500
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte444m²
Bouwjaar2000
BuurtVerspreide huizen Formerum-Zuid
WijkFormerum
GemeenteTerschelling

Locatie

Koksbosweg 4-9, Formerum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Formerum-Zuid

Inwoners105
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Formerum 16
558m
SPAR
Lies 15
893m
PLUS
Oosterburen 2-4
1987m

Scholen

2 binnen 5 km

Obs 't Hunnighouwersgat
Basisonderwijs · 73 leerlingen
2000m
't Schylger Jouw
Voortgezet onderwijs · 104 leerlingen
2071m

Veelgestelde vragen

Over Koksbosweg 4-9, Formerum

Is € 875.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 875.000 voor een appartement van 50 m² in Formerum is aan de hoge kant. In de buurt Verspreide huizen Formerum-Zuid zijn de meeste woningen koopwoningen, maar exacte vergelijkingscijfers ontbreken.

Hoe is de bereikbaarheid van het appartement?

Het appartement ligt in een rustig deel van Formerum. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 39,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. De veerboot naar het vasteland vertrekt vanuit Harlingen. Binnen de buurt zijn voorzieningen als supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat voor onderhoud is er aan de woning gedaan?

Het bouwjaar is 2000, dus de woning is relatief modern. Er zijn geen specifieke onderhoudsgegevens vermeld in de aanbieding.

Zijn er energielabelgegevens bekend?

In de beschikbare gegevens wordt geen energielabel genoemd. Het is gebruikelijk dat verkopers dit bij oplevering verstrekken. Je kunt bij de makelaar navragen of er een label is of dat er een wordt aangevraagd.