Woning te koop: Koningin Julianaplein 7.S.09, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagStationsbuurtRivierenbuurt-NoordKoningin Julianaplein 7.S.09

Koningin Julianaplein 7.S.09

Rivierenbuurt-Noord, Den Haag

€ 590.000
Buurt Rivierenbuurt-Noord, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 237m²
114% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 35m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Rivierenbuurt-Noord

Dit appartement aan het Koningin Julianaplein is met 237 m² flink ruim. Het bouwjaar 1984 betekent een solide jaren '80-bouw, midden in de stad. De vraagprijs van €590.000 is aan de hoge kant voor een appartement, maar de oppervlakte is uitzonderlijk. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt op €1.619.587, maar dat is inclusief veel duurdere woningen. De mediaanprijs van €575.000 ligt dicht bij deze prijs. Het aanbod in Den Haag is divers, en dit appartement valt op door zijn formaat. Bekijk ook andere woningen in Den Haag.

De buurt: Rivierenbuurt-Noord

De Rivierenbuurt-Noord is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid: 6445 adressen per km². Er wonen veel alleenstaanden (1420 van de 3890 inwoners) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,7. De buurt kent relatief weinig koopwoningen (25%), dus dit appartement is een van de weinige koopobjecten. Op basis van de beschikbare data zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers schetsen een levendige, centraal gelegen wijk. De buurt Rivierenbuurt-Noord heeft een mix van jong en oud, met de meeste inwoners tussen 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

De SPAR zit op 35 meter. Ook de Albert Heijn is om de hoek (90 meter). Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet ver voor uit. Basisschool De Parachute ligt op 1,8 km lopen, en het voortgezet onderwijs (Sint-Maartenscollege) op 2,5 km. Het treinstation is tien minuten lopen (0,9 km). De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Frisia Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 2.489
Woonoppervlakte237m²
Perceeloppervlakte1576m²
Bouwjaar1984
BuurtRivierenbuurt-Noord
WijkStationsbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Koningin Julianaplein 7.S.09, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Rivierenbuurt-Noord

Inwoners3.890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Rivierenbuurt-Noord

Woningvoorraad1.980
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

82 binnen 5 km

SPAR
Bezuidenhoutseweg 33
35m
Albert Heijn
Koningin Julianaplein 104 106
90m
Albert Heijn
Koningin Julianaplein 63
166m

Scholen

19 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1770m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
2504m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
2575m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Julianaplein 7.S.09, 'S-Gravenhage

Is €590.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €590.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €575.000 in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is veel hoger (€1.619.587), maar dat komt door enkele zeer dure woningen. Vergeleken met de gemiddelde prijs per m² van €20.176 is dit appartement met 237 m² relatief gunstig geprijsd per vierkante meter. Het is een marktconforme prijs voor een ruim appartement in deze buurt.

Hoe groot is dit appartement precies?

Het woonoppervlak is 237 m², wat aanzienlijk groter is dan het buurtgemiddelde van 111 m². Dit is een van de ruimste appartementen die in de Rivierenbuurt-Noord te koop staan.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, 21,4% label B en 7,1% label C. De overige 21,4% heeft label D of lager.

Hoe is de buurt Rivierenbuurt-Noord?

De Rivierenbuurt-Noord is een zeer stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Het is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation. De buurt heeft een mix van huur- en koopwoningen, met 25% koopwoningen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is SPAR op 35 meter, gevolgd door Albert Heijn op 90 meter en nog een Albert Heijn op 166 meter. Ook op 292 meter en 373 meter zijn Albert Heijn en SPAR te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dit maakt het appartement goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn diverse scholen. De dichtstbijzijnde basisschool is De Parachute op 1,8 km. Voor voortgezet onderwijs zijn er het Sint-Maartenscollege (2,5 km), Corbulo Tech & Design College (2,6 km) en Gymnasium Novum (2,6 km).