Woning te huur: Koningspleisterplaats 221, Goedereede

Koningspleisterplaats 221

Goedereede buitengebied, Goeree-Overflakkee

€ 1.650 p.m.
Buurt Goedereede buitengebied, GoedereedeBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rustig wonen in het buitengebied van Goedereede

Deze huurwoning aan de Koningspleisterplaats ligt in het buitengebied van Goedereede, een rustige omgeving op Goeree-Overflakkee. De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een huurprijs van €1.650 per maand voor 46 m² is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met andere huurwoningen in Goeree-Overflakkee.

Buurt Goedereede buitengebied

De buurt Goedereede buitengebied telt 235 inwoners en is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 245 adressen per km². De bevolking is relatief oud: 80 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op 633 meter afstand, om de hoek. Andere supermarkten zoals PLUS en Jumbo zijn verder weg, op zo'n 3 km. Basisschool Buten De Poorte ligt op 363 meter, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 15,3 km afstand. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,7 km en een park op 5,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder www.vva.amsterdam, HB Makelaardij B.V. en HBGroup op Pararius. De makelaar heeft geen woningtype of energielabel gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650 p.m.
Prijs per m²€ 36 p.m.
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte6816m²
Bouwjaar1975
BuurtGoedereede buitengebied
WijkGoedereede
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Koningspleisterplaats 221, Goedereede

Buurt statistieken

Gegevens uit Goedereede buitengebied

Inwoners235
Mannen53%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Doelweg 2
633m
PLUS
Oranjeplein 1-5
2970m
Jumbo
Molenweg 4
3485m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool Buten De Poorte
Basisonderwijs · 96 leerlingen
363m
Protestants Christelijke Basisschool Eben Haezer
Basisonderwijs · 65 leerlingen
1989m
Christelijke Nationale School voor Basisonderwijs Zomerland
Basisonderwijs · 89 leerlingen
2737m

Veelgestelde vragen

Over Koningspleisterplaats 221, Goedereede

Is €1.650 per maand een realistische prijs voor deze woning?

Met 46 m² woonoppervlak komt de prijs neer op ongeveer €35,87 per m². Of dat marktconform is, hangt af van de staat en het energielabel, die niet in de advertentie staan. In het buitengebied van Goedereede zijn vergelijkbare huurwoningen schaars, dus de prijs kan aan de hoge kant zijn.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 40,4 km afstand, dus het openbaar vervoer is beperkt. Je bent aangewezen op de auto of fiets voor de meeste reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool Buten De Poorte ligt op 363 meter, om de hoek. Andere basisscholen zoals Eben Haezer en Zomerland zijn op 2 tot 3 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 15,3 km.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De makelaar heeft op de advertentie alleen de straat en prijs gepubliceerd. Woningtype en energielabel staan niet in de advertentie.

www.vva.amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen