Woning te koop: Korfwaterpad 13F, Petten

Korfwaterpad 13F

Petten-Centrum en Korfwater, Schagen

€ 847.200
Buurt Petten-Centrum en Korfwater, PettenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
SPAR op 313m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Petten

Dit is een woning die meteen een vakantiegevoel geeft. Het Korfwaterpad 13F ligt in Petten, een dorp aan de kust. De woning uit 2023 is 114 m² groot en voelt ruim en modern. De vraagprijs van €847.200 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ligging. Bekijk ook andere woningen in Schagen voor een idee van het aanbod.

De buurt Petten-Centrum en Korfwater

Petten-Centrum en Korfwater is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Van de 655 inwoners is een groot deel 65 jaar of ouder, wat de buurt een rustig karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Petten-Centrum en Korfwater is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 260.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 300 meter. Ook de basisschool De Springschans is op loopafstand, twee straten verder. Voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De gemeente Schagen biedt een mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Croon makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 847.200
Prijs per m²€ 7.432
Woonoppervlakte114m²
Bouwjaar2023
BuurtPetten-Centrum en Korfwater
WijkPetten
GemeenteSchagen

Locatie

Korfwaterpad 13F, Petten

Buurt statistieken

Gegevens uit Petten-Centrum en Korfwater

Inwoners655
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Plein 1945 NR 10
313m
SPAR
Belkmerweg 79 A
3017m
SPAR
Westerduinweg 30
3258m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool De Springschans
Basisonderwijs · 117 leerlingen
453m
Sint Joseph School
Basisonderwijs · 48 leerlingen
3679m
Openbare Basisschool De Brug
Basisonderwijs · 64 leerlingen
4475m

Veelgestelde vragen

Over Korfwaterpad 13F, Petten

Is €847.200 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €847.200 is aan de hoge kant voor een woning van 114 m² in Petten. Het is een nieuwbouwwoning uit 2023, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar nieuwbouw heeft een premium.

Hoe is de buurt Petten-Centrum en Korfwater?

De buurt is rustig en heeft veel eengezinswoningen. Het is een dorpse omgeving met weinig stedelijke drukte. De bevolking is relatief oud, met veel 65-plussers. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, maar voor middelbare scholen en een treinstation moet je reizen.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het centrum van Petten, dicht bij voorzieningen. De SPAR-supermarkt is op 300 meter, de basisschool De Springschans op 450 meter. Het treinstation is 12,7 km verderop, dus je bent afhankelijk van de auto of bus voor verder reizen.